Ano, zvládla jsem celou sérii asi za týden 🤭😁
22. dub 2020
Je to v dabingu?
22. dub 2020
tereza2008
autor@perla28 jen titulky, coz nam nastesti nevadi..namlouvame se,ze si procvicujeme aj😂
22. dub 2020
@tereza2008 mno hledám něco k hackovani 😂
23. dub 2020
Videla jsem asi před měsícem 🙂
23. dub 2020
tereza2008
autor@perla28 chápu..to se blbě čtou titulky🙂
23. dub 2020
@tereza2008 právě. Dívala jsem se na Orange si the new black, ale od páté rady jeste není dabing
23. dub 2020

Vcera jsem dokoukala 1.serii 😁