Holky,syn má o neděle antibiotika a zezloutly mu do této chvíle nádherné bílé zuby 😟😟😰😩zlepší se to?
No, může a nemusí ☹️ někdy se to dá vyčistit, někdy až přes zubaře, který je dokáže vyleštit.
Synovi zezloutli po Ospenu a zase se to spravilo
U nás to samé a zlepšilo se to.
Nahlásit na ústav pro kontrolu léčiv jako nežádoucí účinek! Co má za atb? Vím ze dřív to některá dělala, ale myslela jsem ze už to nedělají 😳
Jojo syn take. Cistime 3 x denne a bohuzel stale zlute. V srpnu jdeme na kontrolu zda by pani zubarka nejak neocistila lepe
@drta to by nás dvouletak nedal,aby mu to ještě drhla zubařka
Synovi se to v loni taky udělalo po antb, které bral co 8 hodin. Měl 1r8m a zoubky jsem mu čistila pravidelně. Žluté je měl pak jak sluníčko... byla jsem z toho na nervy. Zmínila jsem se zubařovi a ten řekl,že buď se mu to dá rozčistit, nebo mu zčernají a vypadnou. Čistila jsem jak divá a syn jedl hodně jablka, takže jsme to rozčistili, ale pod dásněma mu zůstaly tenké žluté obloučky. Min týden jsme byli poprvé u zubaře a naštěstí v pořádku 🙂
Malé taky po Ospenu zežloutly zuby, zkouším jí je čistit kokosovým olejem a zdá se mi to trochu lepší
Achjo :( mě po antibiotikách v dětství zuby zčernaly a dokud nevypadly byly černe :/