Maminky, mate overeny,recept na domaci susenkypro 7m dite? Podmínka je bez cukru-slazene treba sirupem (javorovy,cekankovy...)
taky bych koupila křupky,vždyt v 7 měsících přece nepotřebuje sušenky
jinak potom třeba v roce je super dělat své dělám většinou něco jako linecké nebo máslové,s trochou cukru a přidám třeba med se špaldovou moukou ale pořád v tom máš celé vajíčko máslo a pro tak malé dítě je to prostě zbytečné
Já na tom zase nevidím nic špatného , když se to nepřehání...Moje dcera třeba kukuřičné křupky nesnáší stejně jako amarantové, pohankové a všechny tyhle podobné...Názory na lepek se různí to je pravda a můj názor je takový, at si udělá každý svou střední cestu 😉
Včera jsem našla tento receptík https://www.albert.cz/recepty/bananove-ovesne-s... tak třeba místo medu použít nějaký ten sirup a skořice jen špetičku 😉
a ještě bych ty vločky tedy rozmixovala pro takovýho prcka 😉
Ja kdysi nasla z ryzove a pohankove mouky, takze bezlepek, ale ne a ne je najit. Chtela jsem mu tim zahustit ovoce k svacine. Spousta mamin uz dava piskoty nebo susenky od sunarku, tak jsem mu to chtela take zpestrit, zdrave. Prikrmuji od pateho mesice.
@zuzkasim
@bara88
@kjajule
@tereza2016h Aha, tak takové neznám. Ale přesnídávku jsem zahušťovala třeba instatní rýžovou (pohankovou atd.) kaší. Je to sypké, ve vlhkém to nabobtná, ale sušenky z toho asi nepůjdou...
Vždyť teprve začíná postupně s příkrmy, ne? Já v tu dobu ještě ani nedávala lepek (na to se názory různí, vím). Koupila bych kukuřičné křupky.