Už vím, co je vrchol mateřské demence: To nakojíte dítě, necháte odříhnout, uložíte do postýlky... ze země zvednete psa, kterej se dožaduje pohledu na miminko, hodíte si ho přes rameno, něžně poplácáte po zádíčka a zašeptáte do těch chlupatejch plandavech uší: "Teď si krkneš a půjdeš spinkat." (a to se mi stalo už podruhý, hernajs!!!!!)
náhodou, přijde mi to roztomilé 🙂 taková péče se pejskům jentak běžně nedostává 😵 Já třeba u Sabči: vyčerpaná psychicky po porodu s laktační psychozou jsem jí neustále hledala a brečela a lítala po baráku kdo mi jí ukrad z bytu. A já přitom jen zapoměla, že jsem jí nechala připoutanou ve vajíčku na lavici zapřenou stolem aby nespadla, nebo ležela v mojí posteli.. do dnes z toho nemam dobrý pocit.
super, už v tom jedeš taky 😀
@rybkamyska Tak to je těžší kalibr, to uznávám...
@vosinka Jojo
😀 😀
😀 tak to je hustýýýýýý 😀
ha ha a já tam četla - ze země zvědnete "PRSA" ... 🙂
Tak teď jsem si málem cvrnkla do gatí 😀
😀 ještěže mají oba psi okolo 20 kilo, to by mi hned cvaklo, že tu není něco ok 😀
🙂