Tak dnešná kontrola u dr ma dostala... Drobec ma konečne 2500kg a maminka má zakázané veskere vitamíny a menej papania 😂😂😂... Podľa všetkého chce byť vonku raz dva ...tak sme dostali magnézium aby sme vydržali aspoň tých 8 dní .... Začínam sa mierne báť z 29 dni mi to skleslo na min. 8 dní 😱😱😱😱
Naše mladá měla 3týdny před porodem odhad 3,4kg, měla jsme hrůzu co to bude za obříka, a ona žába 2,55 asi dieta.😂
Malá měla týden před odhad 3500g a skutečnost 3050g.
Týden před porodem odhad 3500 a realita 4000 🤣 Každopádně držím palce, ať je vše v pořádku 😊
Tak my máme termín až 29.9. ale to určite nevydrzime keďže sa otvaram 😢 a nakoľko som nízka útla veľké bábo by bol problém ...uvidíme čo ma čaká každopádne ďakujem 😄😄😄
u mě byl odhad v pátek 2700 a v úterý se narodila 2730 ... jinak je to odhad plus mínus 500 g ... ještě to třebas ten týden dva vyrdžíš ikdyž už se to připravuje
@tina2628 otvírala jsem se už v sedmým, proletěla jsem se vrtulníkem s předčasným porodem (dřív u nás neonato nebylo), udržela jsem ji, i sem přenášela a s velmi úzkou pánví jsem porodila skoro čtyřkilovou dceru 😅 Sice jsem měla pro jistotu epidurál, ale šlo to, tak pokud chceš rodit normál, tak se neboj, jde to 😉
Ja bych se odhadem neznepokojovala. Me rekli mesic pred porodem odhad 3200 g, nakonec porodni 3330 g😉