Ten Covid je fakt vděčné téma :D :D :D
sebestka

24. kvě 2020
24. kvě 2020
Nee 😂😂😂😂
24. kvě 2020
😂
👍
24. kvě 2020
24. kvě 2020
😂😂😂👏👌👍 to je doooost dobrý😂😂😂
24. kvě 2020
Ja viděla včera toto... Je to svecena voda v kostele
°°°
24. kvě 2020
@veronicka89 Jako by nemohli vysvětit desinfekční gel 😂
25. kvě 2020


