Tyto ozdoby 😍😍😍
Pro někoho kýč jako bič. Za mě jsou kouzelné 😍
😍 ty asi nutně potřebuju 😀
4. pro 2020
Jsou nadherny, to by byla dcerka a me detske ja nadsene 😍
4. pro 2020
Tak proto ty nesmyslný fronty! Hned je mi to víc jasný
4. pro 2020
Na nas stromek by se nehodily, ale krasne jsou. Nevim proc me hned napadl stromek ze Sam doma 2 v tom hrackarstvi 👍
4. pro 2020
@jane46 jooo v duncanove kralovstvi hracek 😍jeste dve hrdlicky a bylo by to uplne ❤️
4. pro 2020
Holkám by se určitě líbily, ale mně by se nelíbilo stát tu frontu 😀
4. pro 2020
Tak moje dcera by byla nadšená.
4. pro 2020
U nás takové ozdoby vůbec neměli
4. pro 2020
Byly i loni jednorožce mame a je boží 😍❤ mame i celopruhlednyho
5. pro 2020
líbí se mi a to moc
5. pro 2020

😍