#vyzkousenozavas Rada do života: NIKDY nedávejte na jednu polici vlhčený toaleťák a dezinfekční ubrousky, aniž byste informovali všechny členy domácnosti. NIKDY!
To se pak v noci vzbudíte na to, jak se z vašeho WC ozývá ku***, pí**, 💩, a tak dále, protože váš partner prostě sáhl vedle. 🤣🤣🤣🤦♀️ No co... Alespoň má na 99% řit bez bakterií 🤣🤣🤣
A mně zrovna tyhle heřmánkový tak strašně smrděj, že bych se snad radši utřela těma druhejma😅
20. bře 2021
tratatundra
autor@console U nás teď jiný neměli... Jinak kupuji růžový.
20. bře 2021
20. bře 2021
Jooo jednou jsem jela na vylet s prenocovanjm v campu. Nic moc hygienicke podminky a tak jsem byla moc rada, ze sebou mam ty detske vlhcene ubrousky a muzu se jimi aspon otrit...
Doma jsem pak zjistila, ze to byly desinfekcni ubrousky na detske hracky 😂😂😂
20. bře 2021


taky už se u nás stalo, ale já si málem cvrkla smíchy, pac mi pak povídá,, tak a teď mám ty gule 100% vyleštěný"měla jsem tam ubrousky na nábytek.