icon

🌷 Co říkáte na to, když se říká: Když se čeká holčička, ubírá mamince na kráse, když chlapeček tak naopak? 🌷

avatar

Říká se to, ale já při čekání kluka vypadala furt jak p*del 😃

25. lis 2020
avatar

Ne..

Proste nekdo je otekly někdo fo ne nekdo jen na zacatku nekdo ke konci nekdo se zmeni nekdo ne... Nekdo žere jak pominuty (ja kvuli nevolnosti) tak rychlejc pribira...

Ja jsem v tymu bricho do sirky holcicka bricho dopredu kluk 😅

25. lis 2020
avatar

Ja byla krasna u obou 🤣🤣🤣🤣

25. lis 2020
avatar

za mě blbost! U dcerky jsem měla krásnou plet,ted čekáme chlapečka a plet hrozná 🙂

25. lis 2020
avatar

Ja si pripadala krasna u obou.Pri tom jsem byla u prvniho jak prdel s krabici misto bricha a u druhyho,jako Michal Tucny

25. lis 2020
avatar

Já se krásná cítila (tak do 8. měsíce). Čistá pleť, lesklé vlasy, rostl mi jenom pupek, takže jsem paradoxně působila štíhleji než normálně :D. Čekala jsem kluka 🙂. Ale řekla bych, že pohlaví dítěte tohle neovlivňuje.

25. lis 2020
avatar

U má to sedlo.prvni byl kluk,byla jsem vysmát jak sluníčko,spousta vlasů....a druhá byla holka a to byl mazec.same akné(nikdy jsem ne něj netrpěla),mastné vlasy,pořád zvracela,samé bolesti.

25. lis 2020
avatar

U mě to platilou u první dcery ta mi ubýrala na kráse u druhé dcery jsem byla krásná a říká se to tak i když máš chutě ( slané chlapeček a sladké u holčičky) a u dcery jsem měla chuť na slané ( klobásy, hořčice, klobásy), tak bych se toho nedržela

25. lis 2020
avatar

Ja byla hezčí u obou, hezčí pleť, úžasný nemastící se vlasy.... a mám dvě holčičky.

25. lis 2020
avatar

@roseinka Ja tiez.👍😉

25. lis 2020
avatar

U me to tak bylo 2x....posledni mesic jsem byla vylozene jasne hnusna 😂

25. lis 2020
avatar

U mě naopak, 2 holky a pokaždé mi zmizlo akné, všechny jizvičky se zahojily, vlasy se přestaly mastit. Tak půl roku po porodu se to vrátilo zpátky.

25. lis 2020
avatar

Mám 2 holky. Když jsem čekala první tak mých rodičů známá říkala že mě to strašně sluší. Takže v mém případě to asi neplatilo 😁

25. lis 2020
avatar

Nevím, čím to je, ale u mě to platilo.🙂
První jsem čekala chlapečka..měla jsem krásné lesklé husté vlasy a zlepšila se mi pleť. Pak jsem čekala holčičku, pleť jsem měla jak puberťák a s vlasy taky katastrofální.😀

25. lis 2020
avatar

Nee, kdyz jsem cekala dceru, tak jsem mela krasne vlasy i plet... zato po porodu je to narez (ty vlasy) 😂

25. lis 2020
avatar

Me tvrdila pratchyne u obou kluku, ze to bude urcite holcicka protoze vypadam hrozne 😀 asi je to tim pribuzenskym vztahem.

25. lis 2020
avatar

S prvnim klukem krasomila a ted s druhym plet humus, vlasy padali, mastna, hnusna a taky ma pindoura🤣😂

25. lis 2020
avatar

U obou jsem vypadala stejně dobře 😂

25. lis 2020
avatar

Mam parecek a u obou to balo stejne - akne jak pubertak v poslednim trimestru, v prvnim mi bylo stejne blbe 😍

25. lis 2020
avatar

Já to měla naopak... 😂

25. lis 2020
avatar

Že to není pravda.

25. lis 2020
avatar

Ne, s dcerou jsem byla krásná, hřívu na 3 hlavy. Teď katastrofa, pleť hrozná, padají mi vlasy, furt je mi blbě i v 18tt a maso nemůžu vidět... Ale zase je dcera manželovi kopie, třeba si teď u kluka vytvářím svoji 😂

25. lis 2020
avatar

Totální nesmysl

25. lis 2020
avatar

Já byla u obou dost vyžraná a nabrala sem stejně kilo jak u holky tak u kluka. U kluka jsem byla samej bedar ale mimo obličej, děsně oteklá, vlasy krásný u obou jediný co tak u kluka jsem měla břicho dokulata a docela velký i do šířky a u holky bylo krásně dopředu jakoby do špičky 😃

25. lis 2020
avatar

U me to sedelo jak prdel na hrnci😄Mame holcicku a plet jsem mela silenou a par dni po porodu snad jeste horsi...

25. lis 2020