By mě také zajímalo co to je? 🤔
26. říj 2022
Neco na svatbu?
26. říj 2022
Jestli to je její styl, tak určitě bude 🙂.
26. říj 2022
trpaslicek19
autorJe to pouze dekorace. Moje nevlastní máma si na takové hloupůstky potrpí a tak jsem si říkala že je možná lepší a víc osobní něco vyrobit než koupit keramickou sošku v obchodě.
26. říj 2022
trpaslicek19
autorTen papír jsem odstranila
26. říj 2022
trpaslicek19
autor@trpaslicek19 takhle by se daly darovat i penízky
26. říj 2022
@trpaslicek19 Určitě. Ručně vyrobené dárky jsou nejvíc 🙂.
26. říj 2022



A co to má být?