Ahoj maminky,
mám na Vás prosbu 🙂
Chtěla bych dceři k prvním narozeninám vyrobit dort s krtečkem. Ale ty marcipánové figurky co jsem našla na inernetu jsou hrůza, rozpité barvy a krtečka z pohádky to vůbec nepřipomíná 😒 . Klidně bych jí do dortu zapíchla i malou figurku, jako hračku kterou si potom může nechat na hraní ale nemůžu nikde nic sehnat 😢 Nevěděly by jste prosím někdo, kdo dělá hezké figurky nebo nevíte kde bych ať už marcipánovou nebo umělou figurku sehnala?
Předem moc děkuji za každou odpověď! 😘
A nebo koupit vajíčko s Krtečkem a tam jsou figurky 🙂
A stylové bych udělala "krtkův dort" a náhodu ho posadit 😉 radši nějakého na hraní, než marcipánovou figurku 😉 chci to udělat Vítkovi k svátku.
Já vyráběla sama podle návodu a takhle to dopadlo 🙂
Právě si taky říkám, lepší figurka na hraní než marcipánová, páč to je samý barvivo hnusný ☹
Abych to uvedla na správnou míru, když čtu složení koupené marcipánové figurky, je tam vždy upozornění že látky z barviva mohou ovlivnit pozornost dítěte atd... Že by tedy bylo asi lepší a výhodnější píchnout do dortu hračku a ještě bude malá spokojená 🙂
nejsem si jistá, ale asi bych měla hračku krtečka.. mrknu a dám vědět

Detoa vyrábí dřevěné hračky 🙂 máme od nich zajíce z krtka 🙂