Zalezi, jakeje ppstavy. Kazdemu sedne neco malinko jineho. Ja uz bych pro petiletou koupila aspon 12litrovy batoh. Dcera nosi Osprey 12l a je supr
Dcera má už třetím rokem Beckmann a je furt krásnej. Splnil vše co jsem chtěla
Ten Deuter je proti Boll malej. Za mě je Boll super. Myslela jsem, že ho ve školce bude mít každý druhý dítě, když je tak oblíbenej, ale většina má ty úplně obyč bez toho zapínání na prsou, což mi nepřijde úplně fajn
Máme taky Deuter 14l, syn bude mít 6 a dcera 7 let...váha 18-19kg, výška 116-120cm...batohy jsou úplně bomba, máme je od června
@properjoey ten vypadá pěkně 🙂 dcera má cca 20kg a 116cm.
@vejik85 má hrudní prezku. Zapínání jako krosna, takže tkanicka a přes to víko na 2 přezky...plus integrovaná pláštěnka...odchodili nám s tím 20km výlet, uvnitř bunda, svačina a malé pití 0,5 l, velké pití jsme nešli my...na zádech jim sedí fakt pěkně 👍
Ten beckmann ma dcera taky. Ma ho na krouzek. Je to hezky batoh trrba do mesta, ale na vylet do prirody nebo na turisziku bych ho nedala...
Ten pevni je beckmann.
Ten druhy je osprey. Oba 12l










syn má deuter a za mě je super