Já si jen nedovedu představit, jak na té první u spodní postele převlékám prostěradlo...
16. pro 2021
Mame tuhle a spokojenost,prosteradlo se prevleka uplne v pohode.
16. pro 2021
Já si jen nedovedu představit, jak na té první u spodní postele převlékám prostěradlo...
Mame tuhle a spokojenost,prosteradlo se prevleka uplne v pohode.
My od nich máme posuvnou palandu a jsem spokojená. Máme ji 4 roky a zatím žádný problém, pořád jako nová (když nepočítám, že ji děti počmáraly 😄 ).