Ne, chystam se na tu popravu po silvestru.
27. pro 2021
Ne, ale dneska jsem si oblékla lyžařské kalhoty, které jsem měla na sobě před třemi týdny, a musela jsem o pár cenťáků povolit 😂
27. pro 2021
Naštěstí ji mám rozbitou a jsem doma v teplakach🤣👌
27. pro 2021
Můžu s klidem, máme doma střevní virózu. 🤦😆
27. pro 2021
Ano, už k.rva jo 🤦♀️🙉😂😅
27. pro 2021
jj a vaha tvrdi -2 kg 🤣🤣
28. pro 2021

Jsem v klidu,važim stejně jak před Vánoci a to hodně🤣🤣😅