icon
1 / 1
avatar

Jsem v klidu,važim stejně jak před Vánoci a to hodně🤣🤣😅

27. pro 2021
avatar

Ne, chystam se na tu popravu po silvestru.

27. pro 2021
avatar

Ne, ale dneska jsem si oblékla lyžařské kalhoty, které jsem měla na sobě před třemi týdny, a musela jsem o pár cenťáků povolit 😂

27. pro 2021
avatar

Naštěstí ji mám rozbitou a jsem doma v teplakach🤣👌

27. pro 2021
avatar

Můžu s klidem, máme doma střevní virózu. 🤦😆

27. pro 2021
avatar

@lujsink ano,nobelovku tomu kdo tepláky vymyslel🤣🤣😅

27. pro 2021
avatar
27. pro 2021
avatar

Ano, už k.rva jo 🤦‍♀️🙉😂😅

27. pro 2021
avatar

jj a vaha tvrdi -2 kg 🤣🤣

28. pro 2021