Slyšeli jste ten padající kámen?! To byl kámen z mého srdce po mém 1.ultrazvukovém vyšetření prsou… po dost dnů bolestí a po tom, co mi mě po telefonu přehazovala gyndařka a obvodní, že oni prsa nevyšetřuji a mám si sama něco najít a objednat se, jsem se naštvala a konečně obvolala soukromé mammacentra. V jednom měli volno hned dneska, došla jsem tam jako samoplátce a bylo to! Vše v pořádku 🙂 akorát bolesti trvají a já se musím objednat ke své fyzioterapeutce, aby mi zase srovnala záda, ze kterých mám dle doktora ty bolesti…
Ale teď si dám závazek, že jednou za rok na to sono zajdu jako samoplátce, ten klid za to stojí, ikdyž věk na to ještě nemám ;)
U nás se platí 500, chodím už roky, pojišťovna to občas proplácí, občas ne, každý rok to má jinak... Ale pro ten klid to za to stojí 😉
@kjajule platím 650,-
Super zprava ❤️ Já chodím každý rok už od 25, za ten klid to stojí.
To je super zprava. Taky chodim jako samoplatce (500kc) jednou rocne a btw: taky mam bolesti prsou od zad 🙈😃 ale byla to pro mne super vystraha tam zacit pravidelne chodit 🙂
Já platím 320kc v hk ve fakultce
Začala jsem chodit rok zpět, za 2 měsíce akorát jdu… vždycky mám nervy ale jak už je psáno výše, za ten vnitřní klid to stojí! 🙏
Taky trpím na bolesti prsa a dost mi pomáhá 2xrocne kůra pupalky.
Super, také se chystám : poprvé (už jsem došla k tomu, že bych fakt měla... problémy nemám, ale pro klid duše)
Taky bych chtěla, ale pořád kojim. Je lepší, až kojit nebudu, nebo můžu klidně i teď? Víte, holky, někdo?
Ja 700 a VoZp take proplaci. Chodim takhle taky na zaklade clanku zde uz dobrych 7 let.
Taky jsem byla v květnu poprvé jen tak sama od sebe, zaplatila jsem 500 a 500 mi VZP vrátila, takže paráda. Bohužel s tím věkem je to asi dneska už jedno.. Nedávno jsem se dozvěděla, že moje spolužačka přišla kvůli rakovině o obě prsa.. ve 30
Můžu se zeptat kolik jsi jako samoplátce platila? Já na to věk právě ještě taky nemám, ale dost o vyšetření uvažuji z preventivního hlediska...