Maminky prosím už plníte cukroví? Já chtěla až koncem příštího týdne, ale Luky ho má mít do školky už v úterý 🙄. Bojím se ale aby pak vydrželo? Díky 🌷
Mamka peče na zakázku a ve čt už kremuje a v pátek předává.
Já už mám komplet všechno. Dělávám to tak pořád a ještě se mně nestalo, že by to do ledna nevydrželo.Pak co zbyde, házím do mrazáku a na velikone, jako když najdeš.😃Samozřejmě skladuji v chladnu.
Ještě ne 🙂
Když budeš dělat krém z másla a budeš skladovat v chladu, tak se říká, že krém vydrží stejně jako je datum spotřeby másla, takže já bych slepila..
Já včera slepila linecké. Cukroví dostaneme od mamky a tchýně a ty budou plnit až tak ve čtvrtek 🙂
Na kremy se chystam nejdriv v patek
Jo, už mám hotovo. Koupila jsem máslo se spotřebou do 20. ledna.
@sabcav
@hanulka.zb
@sebestka
@ajik123
@blanapa
@tercasv
@lucie7411
@beruskanula
@arien_black
Moc všem děkuji za odpovědi 😉 Bohužel jak se odpovědi dost různí tak jsem pořád dost na vážkách 😀
Já jsem na besídku vzala jen to hotové, linecké, perníčky, rohlíčky...
My jsme s mamkou letos dělali na zakázku 130 kg, ve čtvrtek jsme dodelavali a včera už jsme začali rozvazet.. A žádný rok s tím nebyl problém 🙂
Klidne slep.. vydrzi ti to kdyz budes dobre skladovat..
vydrzi to v pořádku, ja plnila dneska ruzne maslove krémy (bez pudingu) a dávám ven na balkon, ted bude do Vánoc porad mrznout, tak se zkaženi vůbec nebojim 🙂
Ano, o vikendu jsem doslepovala kremy, protoze jsem vezla rodine😉
to je brzy, slep mu to raději nutelou nebo marmeládou nebo udělej jen třeba poloviční dávku krému a naplň to do školky a to, co sníte od naplnění do týdne 😉