Poradíte prosím nějakou fajn knížku? Po 5ti letech, co se narodil malý, mám konečně pocit, že bych našla chvilku na to, si sednout a něco si zase přečíst. Mám čtečku knih, takže ideálně něco ke stažení / koupi online.
A žánr? Asi nejakou detektivku se zamilovaným příběhem, nebo klidně jen nějakou červenou knihovnu.
Děkuji moc za knižní tipy 🙏💪🙂
Tak mám jeden super čerstvý tip doslova červená knihovna s detektivní zápletkou, kamarádka napsala svoji první knihu, tuším 15.8. startuje předprodej, můžete si ji od toho data objednat, jmenuje se "Dostanu Tě" od Mirky Pučálkové.
Podívej se na alba o knihách. Je jich tady hodně. Já mám taky a je tam vždy napsané, o čem to je.
Pak třeba alba od agida,pfifi, red.miky,misulkari. Zadej čtenářský deník a vyjede Ti to.😘
Me se libilo Osm od Trestikove
Prokletý kraj.
Díky moc holky 🙂



Zkus kouknout na autorku Shari Lapena 🙂
Kromě novinky, kterou mám už na cestě, jsem četla všechny její knihy a super byly všechny 🙂