Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Ahoj, co myslíte? Mám přes slevomat koupený poukaz na účes u kadeřníka - zítra tam jdu. Vše už je dopředu zaplacené. Normálně kadeřnici dávám díško, zaplatím víc, než si řekne. Když je to přes ten poukaz, mám mu ještě něco strkat, nebo ne? A případně kolik? Účes bude stát 1800, což mi i tak přijde dost, ale na centrum Prahy a typ účesu bayalage + stříhání + maska to zase není tak moc...

   bych se rozhodla podle výsledku a spokojenosti, max. 100,- Ale popravdě, jestli má slevomatové akce, tak nevím, jak moc je šikovný, moje kamarádka kadeřnice je moc šikovná, fakt to umí a je natřískana na měsíce dopředu a na akce bokem nemá ani pomyšlení.

   18. pro 2018
   verena
   autor

   @tipata Taky jsem si říkala, ale jsou docela drazí, tak i to může normálně lidi odrazovat. No uvidíme. Chtěla jsem zkusit ten bayalage a když ho někde dělají, tak za nehorázné ceny, dávat přes 3000 za kadeřníka taky nechci, i když to tak spousta ženských asi má. Já hlavně dlouhou dobu nemůžu narazit na dobrou kadeřnici za normální ceny.

   18. pro 2018

   Já dávám vždy 100kč a myslím, že je jedno jestli jdeš přes voucher nebo ne. Já bych něco dala, teda jestli budeš spokojená.

   18. pro 2018

   Hele je to tak, že 3tis to nejspíš nestojí. Většinou si ta firma původní ceny na chvíli zvedne, aby tam byla jakože větší sleva. A pak slevomat si z té ceny ještě strhne 30%. Takže když budeš spokojená se službou a přístupem a tak. Tak ji dysko dej. Určitě ji udělas radost. A když nic moc, tak bych to neřešila.

   18. pro 2018
   verena
   autor

   @sweet81 díky za radu, jsem zvědavá, co se mnou vymysli. Vlasy mám nyní fakt mizerne, od přírody jemné a nyní mi pořád padají, takže bude zázrak s tím cokoliv vykouzlit.

   @vitezove no tahle technika je relativně nová a dělají ji jen dražší kadeřnictví a většina ji má fakt okolo těch 3000. Ale je otázka, nakolik to umí a nakolik z toho vyjde jen odrostly melir. Ten už na hlavě totiž stejně mám.
   No jsem zvědavá, Jak dopadnu. Zítra večer už to budu vědět🙂.

   18. pro 2018

   @verena dej sem pak fotku, jak si spokojená s výsledkem. Tuto techniku bych taky chtěla zkusit a v Praze jsou ty ceny fakt pálka, ale kdyby byl dobrý výsledek 😎 a přesně,jak píšeš, moje kadeřnice to prý taky dělá no a byl z toho slitý odrostlý melír 😡

   19. pro 2018

   Držím palce ať si spokojená😊 pak dej fotku. Já žila celý život v Ph a ty ceny tam takové jsou, protože platí i podstatně vyšší nájem než jinde. Teď žijí dva roky v MB a chodím ke kadeřníkovi sem. Patří tady mezi nejdražší, ale ta cena z Ph se nedá porovnat😄 takhle málo bych v Ph zaplatila v obyč kadeřnictví.

   19. pro 2018
   19. pro 2018
   verena
   autor

   Tak jedna je před druhá po. Tipnete si která🙂

   19. pro 2018

   @verena vypadá to pěkně 👍

   19. pro 2018

   @verena jak dlouho ti to dělala?

   19. pro 2018
   verena
   autor

   @jane085 byl to masakr, přišla jsem o půl druhé, měli teda skluz, tak jsem čekala možná přes půl hodiny. A odcházela jsem myslím v půl šesté. Mám tý vlasy jemné, tak si musel dávat pozor, aby barva neprotekla, ale zas jich mám málo, takže toho nebylo tolik. Ale fakt si s tím vyhrál, pak ještě přeliv, olaplex a stříhání...

   19. pro 2018

   Máš to moc hezký😊👍

   19. pro 2018
   verena
   autor

   Děkuji za chválu. Kadernik si fakt vyhrál. Bála jsem se drsných přechodů, ale tohle je fakt přirozené. Možná až moc. Ale dával mi na to přeliv, tak až se vymyje, půjde to možná ještě víc do blond. Každopádně když mě kolegyně fotila zezadu tu první fotku před, dost jsem se zděsila, Jak jsou ty odrosty šílené.

   19. pro 2018

   @verena divím se, že ti to víc neodbarvili. mně to udělali tak 5 cm od hlavy a už byly odstíny

   23. kvě 2019
   verena
   autor

   @maximka33 vypadá to hezky. Myslím, že se kadeřník bál to dělat od hlavy, byl docela mladý, tak asi neměl tolik zkušeností. Teď jsem byla zase u jiné a ta mi to udělala cca těch 5 cm od hlavy, pomáhala si teda tupírováním, to ten předchozí vše stínoval jen štětcem. Použila dva odbarvovače a pak dala přeliv, udělala to z mé přirozené do blond. Ale ty přechody jsou prakticky jen u hlavy a pak je celé světlé. A po vymytí přelivu je přechod docela drsný. Tak nevím, asi budu hledat dál, na obrázky celebrit to nějak nemá 🙂.

   22. čer 2019