icon

Holky rtg v 38 tt? Presneji rentgen zubu ? 🙂

avatar

To snad zadnej zubar nedela rtg v tehotenstvi...

13. srp 2015
avatar

Řekni ze jsi těhotná, myslím že dávají takovou vestu 😉

13. srp 2015
avatar

Kdyz je to nutný,tak delaj...

13. srp 2015
avatar

Me jeden zubar delal s limcem a druhy ani nahodou tak nevim😁 taky b me zajimalo

13. srp 2015
avatar

Nešla bych..Pokud bych neumírala na bolest..

13. srp 2015
avatar

u nás by neudělali ani za zlatý prase ;)

13. srp 2015
avatar

Mě roste blbě horní osmička a dr.mi řekl, že až po porodu, ale kdybych umírala bolestí, mám přijít, že něco vymyslíme.....táákže to asi něják půjde 😉 🙂

13. srp 2015
avatar

On ten rentgen je zátěž asi jako když se jde na slunci centrem města po dobu cca hodiny (tvrdila mi sestra). Není to zase až taková hrůza, ale tělo to pozná... Já v to důvěru nemám, a tak bych nešla, ale pokud by to bylo nutné, tak samozřejmě jo. Ale určitě teda s ochranným límcem/vestou nebo prostě tak.

13. srp 2015
avatar

Já měla na vytržení dva zuby,ale sama doktorka odmitla, že až po porodu..

13. srp 2015
avatar

Prave jsou na to ruzne nazory ... ale odmitnu... akutni to neni - diky 🙂

13. srp 2015
avatar

Můj nový zubař si rtg neudělal ani za nic. Chytl mě zub, když měl dovolenou,tak jsem šla k jinému. Rtg dělal nechtěl, ale na problém jsme nepřišli. Byla jsem myslím 24týden a pár dnů před dovolenou. Moje gynekoložka mi řekla, že po 20týdny to nevadí a ať použije vestu určitě. Tak rtg udělal, ale dobrý pocit z toho opravdu nemám ☹ doufám, že bude vše v pořádku. Hlavně můj zubař mi pak dal akorát červíčka do hlavy, když se díval vyděšeně, že mi dělali rtg.

13. srp 2015
avatar

Já bych do toho nešla. rentgen je pěkný svinstvo ....... Máš to za pár raději počkej 🙂

14. srp 2015
avatar

@madrenys tak ono by nejlepe dr mel rict co je v pohode a co ne.... moje dr chtela rtg udelat 🙂
Pro dobry pocit jsem ale odmitla - jdu 25.11. 😉

14. srp 2015
avatar

@veronicka89 No tak o tom co je od dr. dobré nebo ne mi zrovna teď povidej , 10 dnů ve špitále mi opravdu stačilo .jeden doktor horší než druhý . Doufám že se jim na dlouho po porodu vyhnu ...........

14. srp 2015