Nejvice se smeju jak vetsina tady hleda info ohl. Autosedacek , zkusenosti testy a bezpecnost a na vetsine fotek je tam pak dite stejne blbe pripoutane , nebo v bunde apod ....
🤐
Lepsi nez se tomu smat by mozna bylo lidi upozornit na to, ze maji dite v sedacce spatne. Nikdo uceny z nebe nespadl, ucime se vsichni.
@krupka1 když ono už jsem se tu setkala i s tím, že některá z maminek v dobré víře na něco upozornila nebo poradila velice slušně a od autorky sklidila akorát výsměch a pohrdavý kecy.. Takže někdy je lepší držet hubu a ať si každý dělá s děckem co sám uzná za vhodný.. Kdo chce vědět informace, tak si je najde, kdo nechce, tomu to nevysvětlíš..
Jestli tomu rozumite, tak bych chtela poprosit o radu, mame sedacku besafe izi go a porad s ni nejak bojujeme. Prijde mi bezpecna, ale bojim se, ze tam maleho davame spatne. Na co bych si mela davat pozor?
Takja se dozvedela az tady ze nemam malou poutata v bundicce 😉 nebyt konika a fotky kterou jsem tu mela 🙈 asi bych se to nedozvedela 👍
Tak ja se tomu urcite nesmeju....kazdopadne jsem si uz vicekrat tady vsimla, ze hodne lidi s prvnim deckem neni v obraze. A radi se pouci. Jini maji takove fotky jen na foceni a nikam tak nejedou. Ne vzdy vsechno vsechno je tak, jak to vypada na prvni pohled
Tak ono je logicke ze malo upnute pasy dite moc nezachrani... To je napsane i v navodu sedacky ...
Tak asi budu za blbku, ale proč se nemají poutat v bundičce? Já tam teda děti v bundách dávala a nenapadlo mně nikdy, že je to špatně ☹ Když máte auto venku, je dost pod nulou a v šest ráno tam máte dávat rozespalé dítě jenom ve svetru.....To si nedovedu představit ☹
@marinazhodonina dítě v bundě není připoutáno na pevno a může vyklouznout pri nárazu.. nejlepší je mít fusak do sedačky, tam dám syna v teplackach a mikce zabalím do fusaku a pohoda, jakmile se ohřeje auto rozepnu fusak a je mu fajn 🙂 mimochodem nebýt koníka vím také prd a ani by mě nenapadlo si zjišťovat jak poutat do sedačky taková ,, jasná věc "! 🙂 Naštěstí je syn teplokrevný, takže bych ho tam v bundě sní dát nemohla, jelikož by se urval vedrem než bychom někam dojeli, proto máme deky nebo fusaky 🙂
Moje děti taky nejsou žádní zmrzlíci. Ale přece jenom, když je auto vymrznuté, veku v noci i kolem -15, přijde mně, že pak chvíli trvá, než se to "rozmrazí". A po ránu je to fakt nepříjemné. K tomu fusáčku, já nemluvím o miminku. Nejmladší dítě má už rok a půl. Viděla jsem maminky používat fusáčky jenom do vajíčka. Pak ne.
@marinazhodonina ja mam v zime v aute deku😀, pripnu, zakryju. V bunde se nepouta, protoze bunda je nabobtnana dost a rukou ju do pasu clovek nesplacne, naoko to vypada napevno, ale pri narazu se dokaze splacnout o dost cm, tudiz dite vyleti. Plus zimni bundy jsou i dost kluzke
Dite v bunde muze ten pas taky zranit brisni organy... Ptz je pas misto na panvi vicemene na brise ( u poutani pasem z auta)
Jinak spojeni ,, smeju se ,, neni uplne doslovne 😒
Jinak kdyz ma teply tenky svetr nebo nejaky tenky fleecovy overal a cepku a salu ( tunel )
A teple boty ...zvlada to takhle i bez deky tech prvnich par minut nez se auto trosku zahreje 😉
Radsi se to vzdy snazim nejak vymyslet nez jet s bundou ...
Já u každého druhého dítěte vidím špatné nastavení na hlavu, nebo rovnou přesahuje a autosedačka je očividně malá. Známé říkám už asi 3 měsíce, že mají koupit věští autosedačku. Tlačí dítě do vajíčka, které je mu dávno malé. Ale stále nemá 13kg tak prý je to ok 😀 (dobrá, má cca 10m, 10kg a 80cm, vajíčko je do cca 74cm) 😀
Tak ty, co hledají ony informace, nemusejí být ty, co tam pak mají prcky blbě připoutaný nebo v bundě, ne...