icon

Co kupujete 9letym holčičkám ke svátku? Jdeme ba oslavu a me nic nenapadá. Děkuji za tipy ❤️

avatar

Svátek? Bonbóny, čokoláda... U nás se k svátku dávají vyloženě jen tyto drobnosti.

Dnes ve 04:31
avatar
veru23
autor

Taky nemam v planu nic velkého, ale přece jen něco, co ji potěší

Dnes ve 04:45
avatar

Neco do vlasu. V pepcu u stojanu vzdycky neco malyho vyberu. Zabavnou celenku nebo tak neco

Dnes ve 04:52
avatar

Já po dohodě s maminkou kupuji knihu + sladkost. Nebo něco na tvoření? Sadu fix̌?

Dnes ve 04:57
avatar

Já mám teda osmiletou, ale ta miluje dostat kytku. Teď naposled si přála v květináči, dostala kvetoucí sukulent a byla nadšená 😁

Dnes v 05:16
avatar

Ja jedu tvoreni.. v pepcu, actionu apod sezenes za par korun super tvoreni...

Dnes v 06:58
avatar

Spolužačky syna rády tvoří. Kupovala jsem set na tvoření náramků, cenově do 200Kč max.

Dnes v 08:12
avatar

K narozeninám viz výše - kniha, tvoření.....
Ke svátku malou bonbošku (sladkost).
Pokud jdete na oslavu svátku, tak bych k tomu volila gumičky nebo sponky nebo barevné propisky s deníčkem.

Dnes v 11:15