Co kupujete 9letym holčičkám ke svátku? Jdeme ba oslavu a me nic nenapadá. Děkuji za tipy ❤️
Taky nemam v planu nic velkého, ale přece jen něco, co ji potěší
Neco do vlasu. V pepcu u stojanu vzdycky neco malyho vyberu. Zabavnou celenku nebo tak neco
Já po dohodě s maminkou kupuji knihu + sladkost. Nebo něco na tvoření? Sadu fix̌?
Já mám teda osmiletou, ale ta miluje dostat kytku. Teď naposled si přála v květináči, dostala kvetoucí sukulent a byla nadšená 😁
Ja jedu tvoreni.. v pepcu, actionu apod sezenes za par korun super tvoreni...
Spolužačky syna rády tvoří. Kupovala jsem set na tvoření náramků, cenově do 200Kč max.
K narozeninám viz výše - kniha, tvoření.....
Ke svátku malou bonbošku (sladkost).
Pokud jdete na oslavu svátku, tak bych k tomu volila gumičky nebo sponky nebo barevné propisky s deníčkem.
Svátek? Bonbóny, čokoláda... U nás se k svátku dávají vyloženě jen tyto drobnosti.