Co ty lidi nenapadne 🤦
22. bře 2019
Me tam leze i Vojta 😂😂
22. bře 2019
veru908
autorRaději než číst 10x o tom jak ho nemám učit lozit do sušičky a že to pak bude ve zprávách, jak v ní umřel, jsem už preventivně napsala PS 😁
Nejvíc mě pobavilo "neučte ho to" škoda že tu nebyli, když jsem ho učila lozit na klavír, linku, parapet apod 😁🙏
22. bře 2019
Me tam lezli oba a prej,at to s nima nezapnu 😁😁😁😁😁
22. bře 2019
Já taky naučila dítě lozit na záchod, abych se mohla radovat z toho, až tam jednou zahuci
22. bře 2019
Děkuji za soutěžní komentář a zařazuji do soutěže 🙂
#vileda
24. bře 2019


mě se líbí, jak ostatní už jsou tak vyschízovaní co řeknou na děcko v pračce, že se omlouvají už 2 neděle dopředu 🙂)))) že se na ně nevys....🙂))