icon
avatar
veruska92
Zpráva byla změněna    21. čer 2014    

1 z 10 dětí v Evropě je počato na posteli z obchodu IKEA.

avatar

To naše je 😀

21. čer 2014
avatar

Naše obě děti 😀

21. čer 2014
avatar

aj nasa 😀

21. čer 2014
avatar

I náš 😀

21. čer 2014
avatar

Tady na jižní Moravě je každé druhé počato na posteli od Blanáře.

21. čer 2014
avatar

Naše obě jsou 😉no a i kdybychom počali jinde než v posteli tak by to bylo na ikee 😃

21. čer 2014
avatar

Tak jako máme IKEA domácnost, ale zrovna naše dvě děti jsou počaty na posteli ze sconta 😀

21. čer 2014
avatar

naše též 😀

21. čer 2014
avatar

naše obě 😀

21. čer 2014
avatar

Já četla "...na posteli V obchodu IKEA" 😀

22. čer 2014
avatar

Naše ani jedno 🙂 a vlastně jen jedno bylo počato v posteli 😉 😝

22. čer 2014
avatar

myslím, že to bude větší číslo, to naše taky .. 😀

24. čer 2014
avatar

Naše taky 🙂

24. čer 2014
avatar

Naše obě, jsme tabulkoví😀.

24. čer 2014
avatar

..naše ani jedno 😉 a to i přes to, že máme postel z IKEA 😉

24. čer 2014
avatar

Naše ne 😀, nám dělal postel tchán 😀

24. čer 2014
avatar

teda denně na ní spíme, ale obě děti byly počaty mimo postel 🙂

24. čer 2014
avatar

naše obě 😀

24. čer 2014
avatar

Postel mame ikea ale bylo v ni pocato jen prvni dite 😀 Pri poceti druheho tu postel okupovalo to prvni 😀

24. čer 2014
avatar

Naše jedno taky 😀 Ale kdyby to první bylo počato v posteli, tak je to taky ikeáček 😀

24. čer 2014
avatar

jsme na tom stejně jako @annulinka 😀 - oba kluci počatí v posteli Ikea a i kdyby ne, tak nevím, kde doma bychom je museli dělat, aby v tom neměla prsty právě Ikea 😀

24. čer 2014
avatar

Naše taky 😵

24. čer 2014
avatar

I to naše! Na té patrové!

24. čer 2014
avatar

náš Toník je taky made on Ikea ))))

25. čer 2014
avatar

tak naše ani jedno 😀

25. čer 2014
avatar

u nás obě🙂

27. čer 2014