Já: "Hmm, oteplovačky pro dceru za 800.-, to se mi zdá fakt dost,ještě se podívám jinde"
....
Taky já: Vánoční pičičàrničky+kávička ve Starbucksu: 750.-.
🤣
😂 pobavilo
Priority prostě.
Cela ja 😅 dost me to na me ovsem s.re 😣
A to se vyplati! 😁To se mi tez stava docela casto🙈
👍😂 to ma tak asi kazdej
My kupujeme oteplovaky v Lidlu
musíš koukat na dražší oteplováčky 😂
Koupila jsem oteplovačky včera v Lídlu, 350Kč🙂 Měla bych příspěvek ukázat muži, aby věděl, jak má šetrnou ženu, protože blbiny nekupuju.
Přesně jak u nás, oteplováky za litr pro syna sem nechtěla kupovat. Ale na Black Friday sem za sebe uvalila 4 tisíce za Clinique produkty 😂😂🙈
Tvl, to jsem presne ja 🤣🤣🤣
Úplně já 🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊
Mam to stejne, premyslim nad kazkou korunou a pak utratim litr za hovadinky ani nevim jak😀 Jinak jsem se letos hecla a koupila dceri nepromokave oteplovaky a bundu s membranou, levny oteplovaky jsou k nicemu, jsou hned promoceny...
@karoli94 přesně 👌
Z kalhot za chvilku vyroste žejo 🤑😅🤪
@karoli94 Ani ne, já po těch blbinách netoužím, užívám si jinak🙂 Radši si pak koupím nějakou dražší věc, kterou fakt užiju, ale nějaké pičičovinky nebo dokonce pracholapače, na to mě moc neužije, na kafe jdu párkrát do roka s kámoškama (za poslední 2 roky jsem v tomto ohledu fakt moc neutratila). Mám to spíš tak, než 5x nějakou blbost, radši jednu pořádnou věc.
Ja jak nemam rada Pepco, koupila jsem tam na zahradu oteplovaky, byla na nich nalepka, ze jsou nepromokave. Mala v nich bobovala v te brecce a fakt! Vse suche, prekvapily mne. Takze muzu doporucit z Pepca za 350.
😃 jsem na tom podobne…😅ted jsem cele odpoledne sháněla synovi teple kalhoty,ty sice nemam,ale jsem lehčí o tisícovku a děti mají vanocni trička,svetry a kdyz uz jsem jen (kvůli tem kalhotum) nakoukla do Lidlu,tak jsem si vzala sushi 🙈
Holky, díky za podporu a ujištění,že je nás takových více. Budiž mi útěchou,že dost pičičaren jsou vánoční mýdla pro pančelky a ozdoby pro děti do balíčku od Mikuldy.A kafe jsem vzala i pro manžela.Čili vlastně altruistický čin 😆
Btw..ty Lidl/Pepco gatě vydrží i fakt válendu ve sněhu ? Díky ! 🍀
@anduska.x
@berynka
@syrecek01
@zuzkasim
@alneka
@koncita
@leniczka23
@dasasa1
@karoli94
@kachna001
@ivcaadveecka
@arielka222
@zuzineckah
@fouskovi
@vikinkav
@maudd
@viridie já měla předloni pro dcerku (4 roky, takže telátko uvrtané pořád ve sněhu, páč se učila lyžovat) z Lidlu kombinézu na střídačku se soupravou od Columbie a teda nebe a dudy (cenově jinde, samozřejmě). V Lidlové jsme po hodině běžely na hotel převlíkat, v Columbii mohla řádit klidně půl dne a byla pořád suchá.
U nas ty lidlacke jsou ok, pokud je venku treba hodinu. Takze je ma na zahradu, do skolky na ven, kdyz jdeme chvilku na sanky. Do lesni skolky, na hory a lyze jsem koupila lepsi, ty lidlacky byly po vetsi zatezi durch mokry. Zalezi asi jak casto a jak dlouho budete vyuzivat. Nase dite se furt vali po zemi😅
Vánoční pičičárničky 😃👍