Tu jsem dostala jako malá. Teď jí čtu dceři a ta jí taky zbožňuje🤩.
18. pro 2021
Ja ji taky v detstvi mela hrozne rada a ted ceka na me deti 🙂
18. pro 2021
Tu jsem milovala 🤩
18. pro 2021
I u nas je velmi oblibena 🥰🥰🥰
18. pro 2021
Jeeeee, tu nam mamka cetla pred spanim kdyz jsme byly se segrou male. Bozi knizka 🥰
18. pro 2021
Tu jsem milovala, díky za připomenutí 🍀
18. pro 2021
Diky za tip! Mam od ni vsechny knihy pro dospele a miluju ji, tak rozsirime i o ty detske 🤗
18. pro 2021
Moje oblibena z detstvi 🙂
18. pro 2021
Nedávno jsem ji přinesla od našich, miluju jí, mám ji teda v salatovym vydání, ale teď z ní čteme před spaním a holkám se taky líbí 😊😊
18. pro 2021
Dodneška si pamatuju, jak dětem zasadila semínka ředkviček di špíny za nehty 🤣🤦🏻♀️
18. pro 2021


Tu knížku miluju.