Ženy, prosím- jsou Primigi pro širokou nohu ? Normálně kupuju synovi Bubblegumers, ale teď mají online fakt mizerný výběr a potřebuju pro něj jarní boty a jít na jistotu.Čili přijmám tipy i na jiné značky, cena nerozhoduje.Vel 26-27.Díky moc 😊
Spise Frodda. Primigi jsou na uzsi a stredni. Alespon takovou mam zkusenost.
Nejsou, my na širokou kupujeme bosé Pegres.
@sudylichozrout
@ashley27 Díky holky a jdu to očuchat ! 🙂
@la_amanita díky, taky se jdu podívat 🙂
@ninive211 Mam ted doma zimni Frodda na dite s sirokou nohou a vysokym nartem ve vel. 25. Tak nevim. Primigi sedi na sirsi nozku, nebo na normalni. Ale je fakt, ze i ty sirky maji sve limity a nesedi vse vsem. Prave proto se detske boty musi zkouset. A prave proto je to ted hodne tezke s vyberem.
@viridie Ocuchej, stastny lov preji 🙂
My kupujeme na širokou nohu Jonap nebo Fare bare.
@sudylichozrout @ashley27 A jaka je to rada tech Froddo? Ja mela 3roky zpet Froddo flexible ta BF rada a teda na sirokou nohu ani omylem, sirka stelky nebyla ve vel. 26 ani 7 cm, myslim 6,5 (mista v bote teda bylo o malinko vic).To fakt neni široká bota. Mozna jina rada anebo uplne zmenili sortiment...
Na sirokou nohu Fare Bare, Beda, pokud je to ploutvicka (uzka pata, siroke prsty), tak Jonap.
Jonap a Fare mi prijdou fajn ;)
@ninive211 https://www.bosonozka.cz/zimni-obuv/zimni-obuv-...
Jen je mam v takove staroruzove a v cisle 25. 🙂 Jsou jedine, ktere dcerce sedely.
širší a nezničitelné jsou keen. zalezi na jakou prilezitost chces? Primigi ne, ty jsou spise na uzsi nohy.
@sudylichozrout No tak presne tyhle jsme meli taky a na sirokou teda nejsou rozhodne😁Anebo pak nevis, co to je opravdu SIROKA noha. Tohle je maximalne na normalne (stredne) sirokou nohu.
D.d. step, dcera má opravdu širokou nohu, na podzim jsem strávila hodinu v obuvi s jednou moc milou pani prodavačkou, prošly jsme spolu všechny značky co šly, ona u všech přeměřila stélky a tyto vyšly jako nejlepší. Dělají teď i barefoot verzi, která je super.
Primigi jsou sirsi treba zimni, celorocky a tenisky mi prijdou na normalne sirokou nozku
Zajimave, řekla bych, ze ma nase holka spis sirsi nohu, v obchode rikal prodejce, ze ma normalni, stredne sirokou. Nosi jen Primigi, sedi ji perfektne. Vyse zminovane Jonap ji naopak vubec na nozku nejdou, mozna to bylo tim, ze byly kotnickove, ale ani jsme je nenandali. Zaver: Primigi na normalne sirokou 🙂
Normálně jste mě teď donutily vstanout.
Ano, máme froddo, na širokou nohu. Tyto vel. 23, šířka 6mm + ta kůže je hodně poddajná.
A ty zimní jsou Oldsoles vel.24, nemají vyjímatelnou stélkou, ale řekla bych ještě širší.
A ještě ji sedí Jonap (ale tam mi vadí, že většinu botiček mají semiš- blbé na údržbu, bydlíme v lese) a taky DD step a Protetika.
Určitě jonap , beda , fare , dd step ono záleží jak širokou ale naštěstí už eshopy mají pěkné zmerene šířky
My máme ddstep a teď zimní bosé Pegresy.
@kafr tak třeba fare mají šířku ve vel. 23 64mm, https://www.littleshoes.cz/detske-zimni-boty/bo...
@kafr Ve velikosti 23 sirka boty 6 cm neni na sirokou nohu, ale na standardni. Koukala jsem se na rozmery Froddo v teto velikosti 15,2cm stelka, tedy na nohu cca 14 cm (i s nadmerkem). Coz je na sirku 6 cm (nebereme-li do sirky nadmerek) neni siroka noha, ale stredne siroka. Siroka noha opravdu vypada jinak😉 Zde je orientacni tabulka, jak rozlisit nohu uzkou/normalni/sirokou http://vpavucine.blogspot.com/2016/01/sirokeuzk... Rekla bych, ze spousta maminek si mysli, jak nema jejich dite (hlavne batole) sirokou nohu, pritom siroke nejsou...batolata proste jen maji jeste buclatou nozku.
Ženy, moc děkuju všem za podněty a tipy...řàdně jsme změřily nožku a objednala jsem mu tedy Fare Barefoot.Snad padnou jako ulité 😄

Ja na sirokou nohu kupuju Frodda a pak jednou mel syn od Superfit,ale tam pozor musi mit oznacenou sirku “W”,jinak jsou uzke. S Primigi neporadim. 😊