icon

Ahojky tety, nesu skvělé zprávy.Jsem sice otevřená, ale čípek se trošku zformoval takže to vypadá že ještě pár dní vydržíme. Dnes mi dokapala poslední 10. kapačka a uvidí se jak budu reagovat bez ní a když to půjde dobře tak zítra domů. Musíme ještě 2-3 týdny vydržet a pak může malej v klidu ven. Takže od zítřka přikurtovaná k posteli a všechno zvládneme 🙂

avatar

Fakt až tak jo? Tak ale když říkáš, že pak už to bude v pohodě, tak snad doktoři ví, co dělají. Přeji Ti at to dotáhnete s malým co nejdál! 🙂

21. črc 2016
avatar

Tak lehnout, nohy nahoru a zatemnit... At nejde za svetlem 😀

21. črc 2016
avatar

Supeeet krásná zpráva 😵 a využij toho posledního klídku 😀 😀 ❤

21. črc 2016
avatar

super, že je to lepší 😉 tak ať prcek vydrží jak je třeba 😉

21. črc 2016
avatar

Dobre zprávičky! Takže VYDRZAT 😀

21. črc 2016
avatar
vlaxyz
autor

Děkujeme :-* vydržíme snad co nejdýl 🙂

21. črc 2016
avatar

@vlaxyz no super 🙂 nohy křížem,šetřit se, nedělat blbiny a malej vydrží určitě dýl než 3 týdny. Vše bude dobré....myslim na vás :-*

21. črc 2016
avatar

Tohle me sestra ;))vydržela dva týdny a ma zdravého chlapečka.. Držím palce😍

21. črc 2016
avatar

2-3 tydny utecou jako voda, takze koukej si nanosit zasoby nutely, hermelinu a rohliku k posteli a ani se nehes!! Drzim palecky 🙂

21. črc 2016
avatar

Můžu se tě zeptat jak si zvládala kapacky a curani? Já musela volat sestru každých 20minut jak to na mě působilo,az jsem z toho měla už nervy.tohle mě tak strašně vadilo

21. črc 2016
avatar
vlaxyz
autor

@benny7 čůrání sem vydržela... Jako čůrám 100 krát častěji než normálně ale tu chvíli se to vydržet dá. Ale kdyby mi dali o kapačku víc tak už to tu asi rozkopu 😀 3 žíly mám prasklý a hrče po tom jak kráva a nemůžu tu ruku ani zvednout ☹

21. črc 2016
avatar

@vlaxyz mě odpojili z neděle na pondělí a ruku cítím doteď. Hnusný. Budu se modlit, abych tam v pondělí zas nezůstala

21. črc 2016
avatar
vlaxyz
autor

@benny7 a kolik si těch kapaček měla??

21. črc 2016
avatar

7 za tři dny 😭😭😭

21. črc 2016
avatar
vlaxyz
autor

@benny7 ty jo taky pěkný ☹ já 10 a vždycky u 3 a půl mi rupla žíla ☹

21. črc 2016
avatar

@vlaxyz me nastesti drží,ale ten poslední den už mě bolela jak kráva.furt do jedné. Takže kdyby mě nepustili,tak jo menili.
Uff to musí být darda když to rupne

21. črc 2016
avatar
vlaxyz
autor

@benny7 no kousala sem polštář, brečela a rvala že to vydržím ale po 5ti minutách sem to nedala 😀

21. črc 2016
avatar

@vlaxyz nedivim se.rvala bych,by viděli. Tak hlavně ať to pomůže a už to do pečeme normálne

21. črc 2016
avatar

Lehnout, nohy hore a nech se obskakovat 😀

21. črc 2016
avatar
vlaxyz
autor

@vydva nevím kým ale navrhnu to doma 😀 😀

21. črc 2016
avatar

Super, držím palečky :-*

21. črc 2016
avatar

Vlastičko, držím moc moc moc palečky :*

21. črc 2016
avatar

@vlaxyz kým, kým 😀 Všema přeci😀

21. črc 2016