Koukam ze sme na tom stejne. Ja se teda sla trochu prospat ale byla jsem taky zklamana ze nesel🙂
31. kvě 2016
😀 Můžu to použít do Týdne ze života maminek, prosím? To se tam bezvadně hodí 🙂
31. kvě 2016
člověk se vždycky rychle snaží zabít čas 😀
31. kvě 2016
to nema chybu

1. čer 2016
sakra, to jsem zrovna propasla a kdyz jsem tady, porad jede... 😅
1. čer 2016
Ty jo tak to jsem taky propásla - ne že bych zrovna dělala oběd, na oběd mne dnes musely upozornit sirény 😅
Ale zahrada si žádala péči, mrcha mrňavá 😅 Tam ten čas taky letí, jak na Koňovi 😀
1. čer 2016

Já jsem taky stihla uklidit vysát všude ustlat dat nádobí do myčky a už tu zase sedím:D