Vy máte kalendář na měsíc? Nebo až od 1.12.budou dárečky? Pokud až od prvního, tak je malej machr,že se vydrží jenom koukat 😆😀
Máte to krásný!
24. lis 2020
Chtěla bych být tvoje dítě 😊😃😃😃
24. lis 2020
To je naprosto úžasný 😍
24. lis 2020
Ovšem tohle je pecka 🙂 inspirace na příští rok 😁
24. lis 2020
Krasny😍
24. lis 2020
Než jsem uviděla tyto fotky, tak mě manžel ukazoval na mobilu fotky ze skupiny na FB, jak krásně jsi to vyzvednutí dopisu pro Ježíška připravila 😍
Takže máš palec od nás od obou 😉👍 Krásný 👍
24. lis 2020
vlaxyz
autor@petuliiik01 moc děkuji ❤❤
25. lis 2020





Tak to je bozi