icon

Dopis fuč a kalendář už visí 😍😍😍

1
4
3
avatar

Tak to je bozi

24. lis 2020
avatar

Vy máte kalendář na měsíc? Nebo až od 1.12.budou dárečky? Pokud až od prvního, tak je malej machr,že se vydrží jenom koukat 😆😀
Máte to krásný!

24. lis 2020
avatar

Chtěla bych být tvoje dítě 😊😃😃😃

24. lis 2020
avatar

To je naprosto úžasný 😍

24. lis 2020
avatar
vlaxyz
autor

@caren1619 bude muset 🤣🤣🤣 chtěl psát dopis včera, chtěl 🤣🤣 do prvního musí vydržet

24. lis 2020
avatar

Ovšem tohle je pecka 🙂 inspirace na příští rok 😁

24. lis 2020
avatar

Krasny😍

24. lis 2020
avatar

Než jsem uviděla tyto fotky, tak mě manžel ukazoval na mobilu fotky ze skupiny na FB, jak krásně jsi to vyzvednutí dopisu pro Ježíška připravila 😍
Takže máš palec od nás od obou 😉👍 Krásný 👍

24. lis 2020
avatar
vlaxyz
autor

@petuliiik01 moc děkuji ❤❤

25. lis 2020