Super kombinace 🙂 🙂
obojí je dobrota, ale teda každé zvlášť
@zborilova1989 a už si to měla dohromady?? 😀 😀 doporučuji 😀
Haaaa takže vím co si ženy dám jen co mě pustej domů 🙂
@vlaxyz ne, vážně jsem to dohromady ještě neměla, ale na takové kombinace jsem zbabělec. Už několik let se chystám, že vyzkouším čaj po anglicku, jako s mlékem a ještě jsem si to taky nikdy neudělala 🙂
Fuj ty čuně 😀
To mi připomíná mojí úžasnou kombinaci 😀 někde v 6mesici.... Bramborák, kyselé žížaly, chleba s marmeládou a karbose 😀
@zborilova1989 musíš zkusit všechno 😀 a i ten čaj je dobrý 😀
@bobule2015 houby víš po čem přibereš 😀
@luci_em vražedné ale určitě dobré 😀 😀
@alexah89 tak já ho nemusím ani tak 😀 mám z něj strach 😀
@vlaxyz jo to jako jo, ale kombinovat to takhle dohromady... no ty kráso 😀
@bobule2015 ty nejíš hermelín s jahodama nebo hroznama?? 😀 to je skoro stejný 😀
@vlaxyz néééé 😀 já jím hermelín jen smažený a nebo grilovaný a nebo nakládaný... já ho takhle syrový moc nemusím 😀
Fuj tvl 😂😂 že rohlík s nutellou miluju a hermoš taky,ale ne dohromady 😂
Já hermelín milovala fakt jsem ho žrala na tuny 😀 ale teď v těhotenství ho nemůžu ani cítit.. Danečkovi moc nejede no 😀
@bobule2015
@karlina23
@kaciobst děvčata vy jste marný 😀 taková dobrota 😀
@vlaxyz já radši steak 😝
@bobule2015 s nutelou bych ho brala 😀 😀
@bobule2015 já ji mám prostě místo Tatarky no 😀 😀
Bud v klidu,kamoska si v tehu dopravala pecenou klobasu se slehackou 😄 blbe na ni koukali jen v restauraci 😄😄😄
To já si dám i netěhotná. Když nevím, tak půl rohlíku s marmeládou a půl s paštikou.
Super 😃 hermelín miluju a jedla jsem ho vždycky. Už mám tři zdravé děti a teď čekám dvojčátka. A dám si taky. A grilovaný je úžasný 😉
jaj hermelín nesmíš :D to je mega nebezpečné pro plod
Sakra, ten rohlik s nutelou nutne potrebuju!!!!! A nemam ani jedno, fakt dik za takovy inspirace!! 😁
No fuj, to je dobytčinec! 😂👏
Hermelín a Nutella? No zajimave kombo 😀 jinak ja mela asi 14 dne kdy jsem ho jedna denne. A vajíčka jim na mekko. ...


Ten bych si dala taky ale na gyndě mi řekl, ať hermelín nejim v tehu ☹