Jakej rolik s nutelou? To mě zajímááááá!
A gratuluju!
6. čer 2016
A tos jako vyhrála čaj?? Na druhý místo docela průser, ne? 😀
6. čer 2016
Jo todle, tos dávala i sem, to sem viděla 😀 a co to bylo za soutěž? Vyfotit jejich produkt v akci? Jako ten gauč? 😀
6. čer 2016
vlaxyz
autor@bobule2015 dekujiii 😀
6. čer 2016
Předběhla!!! Mám nějakej maskulinní tablet.
6. čer 2016
vlaxyz
autorMě z vás prdne plodovka dámy 😀 😀 tak jsem vám to upravila 😀
6. čer 2016



Jééééé.. on někdo ohodnotil ty tvoje čuňačinky? 😀 jinak gratulace.... 😀