Holky!!! S.O.S.!!! Bolí mě spodek jak kdybych to měla dostat ale fest. Vždycky to na chvíli přestane a pak zas začne. Mám jet nebo plaším?? Ale bolí to jak prase
Já bych raději jela....měla jsem to před 14 dny a můj dr.měl dovču, tak jsem jela do nemocnice a natočili mě monitor a udělali ultrazvuk..byli hrozně hodní...radči stokrát jet, než jednou pozdě...
To jsem mela u prvniho v 33.tydnu. nechala jsem to tak, a 33+4 byl maly na svete, prijela jsem pozde na oddaleni porodu kapackami. Ale ty to tak mit nemusis. Ted cekame druhatko a budu jezdit s ,,kazdym" podezrenim.
Radeji jed vickrat,nez jednou pozde 🙂 drzim palce 🙂
Já bych to viděla jak píší holky. Raději stokrát zzbytečně než jednou pozdě..
sup sup! pro jistotu!
Jsem teď v autě. Hodim doma sprchu a pokud to do hodiny nepřejde tak pojedeme
@vlaxyz dej sprchu a jed hned! Hlavne v tvym stavu
ale zadne jestli to prejde! ja mela rozjety porod a taky mi na pul hodky prestaly kontrakce a rodila jsem! takze sprcha a jed
mě takhle začal porod , vůbec nic jiného jen menstruační bolesti 🙂 začalo mi to ve 12 a ve 22:53 byl malej na světe , žádná prasklá voda nic ,.. 🙂 vše mi dělali až v porodnici těsně před ,..
Taky bych dala sprchu, vzala tasku do auta pro jistotu a frcela, radeji stokrat pro kontrolu jet, nez aby byl nejaky prusvih ..!! Drzime pesticky ☺ ..
Dej sprchu a uvidíš jestli se to rozjede nebo přestane.
@zlati24 jenze ona je ve 33tt takze radsi aby necekala 🙂
Taky bych radeji jela jak rikaji holky lepsi 100 x zbytecne jak 1 pozde
Urco hned Fic!
Upaluj
Pak se ozvy..drzim palce
jéj ☹ radši jeď ať máš klid
Už jsem na cestě do nemocnice, držte palce holky :'(
@vlaxyz drziiiiiim :-*
Držím palce ať to dobře dopadne
Jak jsi na tom? 🙂
Drzim palce i pesti,Vlasticko.
Neboj se,bude to dobre 🙂
Jsem 31tt a ve slabší verzi jsem to mela před týdnem-bolest jako při ms plus bolest v krizi. Ale dalo se to normálne vydržet,nikam sem nejela a doktor mi pak řekl že to nejspíš byli poslicci. Ale kdyby to byla silnější bolest hned bych jela. Držím pěsti 🙂
Co to čtu ??? Drž se, ty i Sebik! Pak hned informuj ☹ :-*
Držím palce pak dej vědět jak si dopadla 💗
Tak už jste mohli málem zapíjet Sebastiana, ale já vám to překazila 😀 vypijeme żilně pár kapaček a snad půjdeme 2v1 domů 🙂
@vlaxyz vidis to ❗️❗️❗️❗️
@nicollegita vidiiiiim 😀 kurfa a já už se těšila že budu mama 😀
@vlaxyz jsi de*il 😡
a co ti řekli?
@nicollegita víš že všechno myslím ze srandy :-*
@lolina16 dilatace ledvin, čípek má centimetr a je měkký... Kapačky magnéska aby se nerozjel porod. V úterý na vizitě konzultace co bude dál
@vlaxyz : maminooo co to vyvadis sakra! Clovek se za celej den podiva na kone az ted a co vidi no ze jsi zas na kapackach! ☹ ty i Sebik se kurva drzte co nejdyl!!!!!! A nehon se furt tak vsude! Az te pustej tak hlavne odpocivej nic nedelej at to za tebe udela chlap proste neda se nic delat !!! Hlavne se udrzte co nejdyl to pujde 🙂

ty bláho, člověk chvíli není na koni a hned takové šoky, hlavně se oba držte :-*
holky, čím je tohle způsobené - nedostatkem progesteronu, nebo jaká je příčina, nevíte ?
@coccinella mě dali magnésko a v pohodě... Mám špatné ledviny a tvrdlo mi z toho břicho

Jed!