vlaxyz
autor@liss_durman to budou ty včerejší fazole ☹ 😀
14. čer 2016
Příště si ten meloun nakrájej, nejez ho v celku 😀
14. čer 2016
@vlaxyz ale prd fazole. Vcera jsi spolkla celou kachnu a ted se to snazis uhrat na tehotenstvi 😀
14. čer 2016
vlaxyz
autor@liss_durman ☹ ☹ a já myslela, že na to nikdo nepřijde ☹ 😀
14. čer 2016
To budou zaražené prdy,taky to mívám 😀.
14. čer 2016
A koukám, že to "prd fazole" by se dalo s diakritikou vyložit i jinak: "Prď fazole" 😀 Vlastně taky pravda 😀 😀
14. čer 2016
ty vole, vyndej ten špunt z tý prde*e 😀 😀
14. čer 2016
vlaxyz
autor@liss_durman
@bobule2015 nemůžu, ještě nemám rekord 😀

14. čer 2016
@vlaxyz to pak bude rána 😀
14. čer 2016
Já si myslím, když jsi po ránu na lačno, že už takové bříško hezké máš🙂 já jsem do nedávna měla velké bříško pouze večer, ale teď už po ránu na sebe hledím, i přítel už mi řekl, že ho mám větší a to mě vidí každý den♥
14. čer 2016

Priste si dej mensi snidani 😀