Taky bych se na nejake ulezeni vykaslala...polezi si v zaludku... 😀 Nechces dnes spolecnost na kafe a medovnik. Zvu se... 😀
@mojeuzivatelskejmeno 😀 😀 to víš že jo 😀 ty by si mě připravila o mou snídani?? 😀 😀
@vlaxyz Tvl...to se nekdo ma! Ja mela k snidani jednu corn tycinku a pani si zere cely medovnik a ani rozdelit se nechce! 😀 Pockej, taky neco ukuchtim, dam sem fotku a tebe taky nepozvu 😀
@mojeuzivatelskejmeno tak jako pokaždé se obhájím větou: "Jsem těhotná, mám na to právo!" 😀 😀 😀

@mojeuzivatelskejmeno a neblbni... To mám i na zítřejší snídani 😀 😀 na jednou bych to fakt nedala 😀
@vlaxyz 😀 😀 😀 Ja jsem chudak kojici matka nespiciho certa! Nezaujate si myslim, ze mam jeste vetsi pravo 😀 No, jdu upect tu bublaninu, co nejim, ale chlap ji chtel... 😀 Jo jo jo, pry na zitra... Zitra rano uz budes moci maximalne obliznout spinavy talir 😀
@mojeuzivatelskejmeno nemám ráda, když má někdo pravdu ☹ 😀 😀

Teeeda ty umis byt taaak sikovna 😂 kdo by to byl rekl 😳😳🙈🙊
Teda závidim 😀 já si včera upekla jahodovou bublaninu a skoro jsem ani neochutnala jak rychle zmizela ☹ takže příště až něco upeču tak si rozhodně nepujdu odpočinout než vychladne, ale budu ji hlídat s nožem v ruce 😀
@nicollegita ty si hrozná můra 😂😂😂😘
@izzylka já ty buchty už moc nemusím 😂😂 jsem se rozmlsala
@vlaxyz ja viiiim rikaj mi to vsichni 😀😀😀
http://ekucharka.net/recept-na-medovnik z většiny to mám udělané z tohoto tak ho zkus 🙂
super..díky 🙂

Ja ti do toho nechci kecat,ale medovnik bys mela nechat do zitra ulezet 😀.