kacenkka84

26. kvě 2016
:D :D
26. kvě 2016
vlaxyz
autorTak jako co už by ste na to řekli?? 😀 😀 😀
26. kvě 2016
Taky se připravuju na hibernaci. (Jako medvědi se zátkou v zatku) 😀 😀
26. kvě 2016
😂😂😂
26. kvě 2016
ježíš to jsi mě pobavila, to je tak super hláška :D :D :D :D
26. kvě 2016
vlaxyz
autor@lucie_vavi už nevím co říkat 😀 😀 tohle mi přijde jako optimální odpověď 😂😂
26. kvě 2016
Já jsem dnes použila: Je sezóna melounů a já je nejím po kouskách, ale rovnou celé! :P
26. kvě 2016
26. kvě 2016
@vlaxyz To jsi opravdu někomu řekla??? Docela drsný.... 🙂
26. kvě 2016
vlaxyz
autor@vanesskamay Nakonec jsme se tomu zasmály 🙂
26. kvě 2016
27. kvě 2016
😂😂😂
27. kvě 2016
fakt dobrý 🙂
28. kvě 2016
