icon

"Jeee ty čekáš miminko???"
"Nee, mám už skoro 7 měsíců špunt v řiti a zkouším, do kdy to vydržím" 😀 😀 😀 😀

avatar
26. kvě 2016
avatar

:D :D

26. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

Tak jako co už by ste na to řekli?? 😀 😀 😀

26. kvě 2016
avatar

Taky se připravuju na hibernaci. (Jako medvědi se zátkou v zatku) 😀 😀

26. kvě 2016
avatar
26. kvě 2016
avatar

😂😂😂

26. kvě 2016
avatar

ježíš to jsi mě pobavila, to je tak super hláška :D :D :D :D

26. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@lucie_vavi už nevím co říkat 😀 😀 tohle mi přijde jako optimální odpověď 😂😂

26. kvě 2016
avatar

Já jsem dnes použila: Je sezóna melounů a já je nejím po kouskách, ale rovnou celé! :P

26. kvě 2016
avatar
26. kvě 2016
avatar

@vlaxyz To jsi opravdu někomu řekla??? Docela drsný.... 🙂

26. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@vanesskamay Nakonec jsme se tomu zasmály 🙂

26. kvě 2016
avatar
27. kvě 2016
avatar

😂😂😂

27. kvě 2016
avatar

fakt dobrý 🙂

28. kvě 2016