29. kvě 2016
Pro tyto případy mám vždycky zásoby z vánoc v mrazáku🙂)))
29. kvě 2016
Dala bych si😉
29. kvě 2016
U nás se linecké dělá pravidelně každé 3 - 4 měsíce , čekat jen na Vánoce to by nešlo 🙂 mňam
29. kvě 2016
hmmmm ma chute asi si taky udelam 🙂
29. kvě 2016


To je žúžo, omlouvá Tě, že jsi těhotná. A hlavně klobouk dolů k tomu, že se Ti chtělo. Máš to krásné a kdyby Ti zbylo, tak si to zamraz a máš to jak najité na opravdové Vánoce. 🙂