vlaxyz
autor@pajiinka123 je skvělej 🙂 můj si koupil na oběd basu piv a mě půlku melounu 😀
3. črc 2016
@vlaxyz Vy jste pár dle myho gusta 😀
3. črc 2016
vlaxyz
autor
3. črc 2016
Si zabil 😁
3. črc 2016
dáš mi recept prosím? 🙂
3. črc 2016
Jde vidět, že máš miminko ještě v pupku. S dítětem bych já toto nestihla uvařit. 😀
3. črc 2016
pomoc, mám v ledničce třičtvrtě melouna a mám na něho chuť jako praséééé ale mladej mi spí v šátku, tak musím počkat, aby neměl melounovou sprchu 😀
3. črc 2016
vlaxyz
autor@lv
@1kristyna22 holky ono je to hrozně těžký uvařit.. Byt vámi tak na to kašlu
3. črc 2016
vlaxyz
autor😀 😀
3. črc 2016
@vlaxyz máš pravdu, a sehnat na to všechny ty suroviny je taky potíž.
3. črc 2016
vlaxyz
autor@1kristyna22 no právě 😀 😀 😂😂😂😂
3. črc 2016
šikovnej
4. črc 2016

Tak taky bych si dala 🙂