Vypadá parádně 🙂))
to vypadá prudce jedle.. hod sem kousek, dííky 😉
@andelkaprdelka oooh děkuji 😀 hážu, chytej 😀
@vlaxyz dííky... dobrý... chci nášup 😀 😀
@andelkaprdelka brzdi jako ať mi taky zbyde 😀 😀
Ty si hustá 😀 takový dobroty přijď na víkend k nám 😀
@vlaxyz noo co co, dva je jako nic 😀
@kaciobst takový prkotiny zvládneš sama 😀 😀
@andelkaprdelka pak tři, čtyři a nemám nic 😀
@vlaxyz ještě jeden, ještě jeden 😀
@andelkaprdelka tož dá se to 😀
Dnes jsem si na tebe vzpomnela. 😀 Dnes jsem dojedla medovnik, ktery jsem upekla v patek a tak jsem rovnou udelala korpus na parizsky dort a pripravila si parizskou slehacku. Zitra dodelam a ke caru si posmaknu. 🙂
Já bych chtěla recept... Prosiiiiiiiim 🙂
@mojeuzivatelskejmeno jeee tak Pařížák bych si dala taky 🙂
@marky8822 to je jen tak naplácaný 😀 udělej korpus, tvaroh se zakyskou a puding 😀 vic ti neporadim protože u mě váha a recept je sprostý slovo 😀
Kde ze pracujes?
No takmyslim ze i podle reakci budes mit co delat.;)


Je to něco jako cheescake?