Komentář byl odstraněný
Hmm.. takhle deda ohrival zapecene testoviny ve sklenene mise na plynovem horaku..
11. kvě 2016
OMG 😂😂😂😂

11. kvě 2016
To je Míša jsem si říkala co to je nějaká divná dyne :D
11. kvě 2016
Jé to se mi taky stalo 😀
11. kvě 2016
Jsem zvedava kdo a jak vydrhne tu plotynku xDDD
11. kvě 2016
Asi myslel ty žebra na tý míse, no 😅
11. kvě 2016
Milacek..😀 😀 😀 skodolibe me vzdycky potesi, kdyz je nekdo podobne zdatny v kuchyni jako ja..
11. kvě 2016
žebra plný Ěček 😀 😀 přesně tohle se mi podařilo, když mi bylo asi 8 😀 😀
12. kvě 2016
Jejej
12. kvě 2016

ježiš to musel bejt smrádek... 😀 😀