Skoro 8 měsíců se dělím o své tělo se svým synem... První 3 měsíce jsem jen zvracela a omdlívala... Nenávidím jehly a i přes to mě každých 14 dní čeká odběr krve nebo injekce... Přibrala jsem 17kg a celulitidu už v životě neschovám... V noci nemůžu spát... Jakkoliv si sednu nebo lehnu, nikdy to není příjemné... Nepřetržitě se hýbe a kope... Mám únik moči po každém pšíknutí nebo zakašlání... Všichni se v tuhle dobu válí u bazénu a já jsem ráda, že se doplazim do sprchy a otec mého dítěte si dovolí mě seřvat za to, že žeru hrášek a piju coca Colu??? Jak si to prý dovoluji mu takhle hrozně škodit?? Co sem si šlehla lajnu nebo co??? Fiiiha asi mi z něho brzo praskne plodovka...
Smarja, at se hodi do klidu 😉 Dej si na co mas chut, pak zacnes kojit a uz si nedas skoro nic (pokud teda bude mimi trpet na prdy jako ta nase) Btw.co je spatnyho na hrasku? 😕
Taky jsem pila coca colu a mnohem více. Ať se uklidní, blázen
COoo?? to je hrozny to by jsi nemohla zachvili ani čistou vodu.. všechno se to hroti driv se rodilo na slame a.. 😀
no to je vocas....promiň 😀 😀 nebýt coly, tak těhu nepřežiju.....a hrášek je snad zelenina, ne?? 😀 😀 😀
Hrasek zeru po kilech a taky brbla, ze chudak mala ze ji bude blbe 😀 jase ale nemuzu zastavit jak ho vidim 😀 a colu si dam taky kdyz mam chut.🙂 takze nas prisernych matek je asi povic 😀
@andelkaprdelka hrášek je luštěnina co hrozně nadýmá a malej pak pre hrozně trpí... 😀 podle jeho slov bych teď měla ležet v křečích na kapačkách a malej už asi v tom bříšku vybouchl nebo já nevím 😀 znělo to tak 😀
Ja jsem v těhotenství sežrala tak vagon jahod!! Jedla jsem treba i nivu a motsky plody a hadej co? Nic 😉 A co kdyby sis dala sipkovej caj?! Boha jeho. Kasli na nej 😘
@vlaxyz hele v tehotenstvi jsem jedla i nivu a mala se plesniva nenarodila 😂😂😂
Hele a napadlo ho, jak tam asi ten malej muze vubec prdet?😂😂
@luca1995 asi to tak bude 😀
@nicollegita 😀 😀 😀
@molly1987 právě že asi nemůže, tak tam asi vybuchne nebo nevím 😀
ale to jsou kecy 😀 dej si to ted pri kojeni nebudes moct z toho by teprve prdel (nebo teda asi neprdel) ;)
@gabriela_hurtikova v tu dobu kdy budu kojit bude naštěstí hrášek jen mraženej a ten fakt nemusím 😀 😀
tak kolu jsme měla taky a k tomu stašně žravou na ředkvičky
Asi bych pana partnera poslala nekam. Kor v tomhle vedru tahajic pupek. 😀
😀 😀
@vlaxyz jo to mu ukaz ;)
Doporučuje se v těhotenství a i u kojících žen... Je dobrý na nervy... Kurfaaa já chci hrášek!!! 😀
@gabriela_hurtikova hned jak přijde z práce tak to bude mít dohru a půjde mi povinně natrhat plnou igelitku 😀
@bebe_84 to jsme dvě 😀
@vlaxyz no cumela jsem teda ze i u kojicich...ja teda nezkousela kdyz byl pidi a ted uz bych mohla uz se hybe az az 😀
@gabriela_hurtikova tak hrášek asi nejsou fazole... U kojících je asi jiná norma ale měl by se jíst protože obsahuje hodně kyseliny listové 😀 jej já ho mrdnu flaškou po hlavě hned jak otevře 😀
Ti chlapi. Vždycky ví všechno nejlíp.
@vlaxyz tak spravne! 😀 muj muz ale ted furt mel neco proti mojemu jidelnicku 😀 a z piti jsemv lete furt lila do sebe kofolu 😀 a zrala ostre a sushi 😀 a malej je zivej a zdravej :-*
@vlaxyz ježiši 😀 😀 to je prdlouš 😀 😀 😀
@koninka333 jak kdyby ty batohy na břichu nosili oni 😀
@gabriela_hurtikova jooo tak cocacolu mám na seznamu jako první 😀
@andelkaprdelka on je už takovej 😀
Cola je zázrak....mě díky ní nebylo šoufl, jinak bych asi objímala mísu celé těhu...chlap nevííí
@andelkaprdelka tak tak... Je to univerzální lék na všechno 😀
Jeeeejzda, chlapi jsou vsihni pitomci....colu jsem si obcas dala taky....a lusteniny se dokonce jist musi!
( nejedka bych je v obd. Kojeni )
Tak nevím co by říkal mě když já MUSELA mít citrony každý den alespon dva..to je panečku dávka céčka.. 😀


A co má proti hrášku?