icon

Skoro 8 měsíců se dělím o své tělo se svým synem... První 3 měsíce jsem jen zvracela a omdlívala... Nenávidím jehly a i přes to mě každých 14 dní čeká odběr krve nebo injekce... Přibrala jsem 17kg a celulitidu už v životě neschovám... V noci nemůžu spát... Jakkoliv si sednu nebo lehnu, nikdy to není příjemné... Nepřetržitě se hýbe a kope... Mám únik moči po každém pšíknutí nebo zakašlání... Všichni se v tuhle dobu válí u bazénu a já jsem ráda, že se doplazim do sprchy a otec mého dítěte si dovolí mě seřvat za to, že žeru hrášek a piju coca Colu??? Jak si to prý dovoluji mu takhle hrozně škodit?? Co sem si šlehla lajnu nebo co??? Fiiiha asi mi z něho brzo praskne plodovka...

avatar

A co má proti hrášku?

25. čer 2016
avatar

Smarja, at se hodi do klidu 😉 Dej si na co mas chut, pak zacnes kojit a uz si nedas skoro nic (pokud teda bude mimi trpet na prdy jako ta nase) Btw.co je spatnyho na hrasku? 😕

25. čer 2016
avatar

Taky jsem pila coca colu a mnohem více. Ať se uklidní, blázen

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@molly1987
@soonsoon sestra zase dělala chytrou a vykládala že v těhotenství se nesmí luštěniny, že nadýmají... Pré ani jahody, že prý obsahují moc céčka a ten můj vůl se chytne všeho a já teď vypadám jak nejhorší matka na světě

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@lenice31 já ji piju kvůli nízkému tlaku protože je mi pořád na omdlení a tohle je jediný co mi pomůže a malej je co se týče zdravotně úplně ukázkovej...

25. čer 2016
avatar

COoo?? to je hrozny to by jsi nemohla zachvili ani čistou vodu.. všechno se to hroti driv se rodilo na slame a.. 😀

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@andrew12 přesně tak... Nebudu se omezovat když to nevadí ani mě ani malýmu a první 3 měsíce jsem jedla mexický fazole po kýblách a to bylo v pořádku 😀

25. čer 2016
avatar

@vlaxyz: at si to ti chlapi jednou zkusi, vzdycky chytri jak radio... ach jo.. 😀 to me dokaze vytocit, jeste ze jsem klidny clovek 😀 😀 😀 😀

25. čer 2016
avatar

no to je vocas....promiň 😀 😀 nebýt coly, tak těhu nepřežiju.....a hrášek je snad zelenina, ne?? 😀 😀 😀

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@andrew12 včera mě poprvé pořádně rozbrečel, protoze to hrozně hrotil před mým taťkou a bráchou... Oni se tomu jen smály ale já sem probrečela půlku noci, protože mi to přišlo líto. Jinak se nikdy nehadáme, ale tohle bude mít chlapeček na talíři hooodně dlouho 😀

25. čer 2016
avatar

Hrasek zeru po kilech a taky brbla, ze chudak mala ze ji bude blbe 😀 jase ale nemuzu zastavit jak ho vidim 😀 a colu si dam taky kdyz mam chut.🙂 takze nas prisernych matek je asi povic 😀

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@andelkaprdelka hrášek je luštěnina co hrozně nadýmá a malej pak pre hrozně trpí... 😀 podle jeho slov bych teď měla ležet v křečích na kapačkách a malej už asi v tom bříšku vybouchl nebo já nevím 😀 znělo to tak 😀

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@luca1995 ty KRKAVČÍ MATKO!! 😀 sociálku na tebe 😀

25. čer 2016
avatar

Ja jsem v těhotenství sežrala tak vagon jahod!! Jedla jsem treba i nivu a motsky plody a hadej co? Nic 😉 A co kdyby sis dala sipkovej caj?! Boha jeho. Kasli na nej 😘

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@molly1987 ale kdyby lidi okolo drželi hubu tak neřekne půl slova 😀 on se chytí každého slova, ale to, že mi žádný jídlo nevadí, ba naopak žeru jak tank to už ho nezajímá 😀

25. čer 2016
avatar

@vlaxyz me nenechaj porodit kvuli tomu 😀

25. čer 2016
avatar

@vlaxyz hele v tehotenstvi jsem jedla i nivu a mala se plesniva nenarodila 😂😂😂

25. čer 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Hele a napadlo ho, jak tam asi ten malej muze vubec prdet?😂😂

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@luca1995 asi to tak bude 😀
@nicollegita 😀 😀 😀
@molly1987 právě že asi nemůže, tak tam asi vybuchne nebo nevím 😀

25. čer 2016
avatar

ale to jsou kecy 😀 dej si to ted pri kojeni nebudes moct z toho by teprve prdel (nebo teda asi neprdel) ;)

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@gabriela_hurtikova v tu dobu kdy budu kojit bude naštěstí hrášek jen mraženej a ten fakt nemusím 😀 😀

25. čer 2016
avatar

tak kolu jsme měla taky a k tomu stašně žravou na ředkvičky

25. čer 2016
avatar

Asi bych pana partnera poslala nekam. Kor v tomhle vedru tahajic pupek. 😀

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

😀 😀

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor
25. čer 2016
avatar

@vlaxyz ja teda o "skodlivosti" hrasku slysim poprvy 😀

25. čer 2016
avatar

@vlaxyz jo to mu ukaz ;)

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

Doporučuje se v těhotenství a i u kojících žen... Je dobrý na nervy... Kurfaaa já chci hrášek!!! 😀

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@gabriela_hurtikova hned jak přijde z práce tak to bude mít dohru a půjde mi povinně natrhat plnou igelitku 😀
@bebe_84 to jsme dvě 😀

25. čer 2016
avatar

@vlaxyz no cumela jsem teda ze i u kojicich...ja teda nezkousela kdyz byl pidi a ted uz bych mohla uz se hybe az az 😀

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@gabriela_hurtikova tak hrášek asi nejsou fazole... U kojících je asi jiná norma ale měl by se jíst protože obsahuje hodně kyseliny listové 😀 jej já ho mrdnu flaškou po hlavě hned jak otevře 😀

25. čer 2016
avatar

Ti chlapi. Vždycky ví všechno nejlíp.

25. čer 2016
avatar

@vlaxyz tak spravne! 😀 muj muz ale ted furt mel neco proti mojemu jidelnicku 😀 a z piti jsemv lete furt lila do sebe kofolu 😀 a zrala ostre a sushi 😀 a malej je zivej a zdravej :-*

25. čer 2016
avatar

@vlaxyz ježiši 😀 😀 to je prdlouš 😀 😀 😀

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@koninka333 jak kdyby ty batohy na břichu nosili oni 😀
@gabriela_hurtikova jooo tak cocacolu mám na seznamu jako první 😀
@andelkaprdelka on je už takovej 😀

25. čer 2016
avatar

Cola je zázrak....mě díky ní nebylo šoufl, jinak bych asi objímala mísu celé těhu...chlap nevííí

25. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@andelkaprdelka tak tak... Je to univerzální lék na všechno 😀

25. čer 2016
avatar

Jeeeejzda, chlapi jsou vsihni pitomci....colu jsem si obcas dala taky....a lusteniny se dokonce jist musi!
( nejedka bych je v obd. Kojeni )

25. čer 2016
avatar

Tak nevím co by říkal mě když já MUSELA mít citrony každý den alespon dva..to je panečku dávka céčka.. 😀

26. čer 2016