Vánočka 😀
17. črc 2016
Ale tu vánočku bych si dala!! Kruci!😀
17. črc 2016
Mnaaam. Jen misto caje bych brala kakao 😀
17. črc 2016
Nechej si smakovat. U nás v nemocnici by to bylo bez toho jogurtovyho nápoje a s jedním máslem.
17. črc 2016
Ty jsi vlastne vyhrala, mas co jsi chtela a to co jsi mela doma jen s rozdilem ze ten nemusis vztavat ani pro to jidlo 😂😂😂
17. črc 2016
vlaxyz
autor@nicollegita ty si na to kápla 😂😂😂
17. črc 2016
Mmm spíš vánočka s nutellou? 😜😄😄
17. črc 2016
Jaktože ti nerozdělali stoleček u postele a nedali ti to tam?Stěžuj si 😀 ja tam ležela měsíc zpátky a vubec jsem nemusela vylízat z postele! 😀 😀
17. črc 2016
Brouku tak jsi nakonec skončila v nemocnici?? ☹ A jak to s tebou vypadá??
17. črc 2016
Drz se a hlavne co nejdele 2 v 1 🙂
17. črc 2016

Chudacku... Drz se!