Tvrdlo mi břicho tak jsem jela na pohotovost... Budeme dostávat pár dní kapačkový koktejl tak snad bude líp
Vidím tu kapačku a je mi zlé 😀
Tak hlavně ať jste v pořádku 😉 a žádný stres bude to okej 😊
@vlaxyz Jak se to pozna?:(
@terezamiminko bylo mi na omdlení a měla jsem úplnou bouli na břichu. Myslela jsem že se normálně bouli ale když to bylo 8 krát za hodinu tak jsme jeli na pohotovost.
@jaja95 jj beru to jako wellness 😀 je tu úžasný personál takže luxus 🙂
Drz se a odpocivej!
Děkujeme 🙂 budeme v pohodě 🙂
Držte se a ať je vše brzy dobrý
Preji, aby vse bylo v poradku 😉 Jak kapacka,tak tetovani ..brrr 😅
Jéjej, drž se. Určitě budete oba v pořádku :-*
Kdepak lezis? Zlin nebo Km?
Jak to s vami vypada? :-*
@terezamiminko už jsme doma 🙂 akorát máme špatný ledviny takže budeme pod dozorem ☹ jinak jsme dostali magnésko a musime vypít 1,5l urologického čaje denně a dalších 1,5l vody, jinak už jsme v pořádku 🙂

Co se deje?:'((