icon

Tak si pár dní s prckem poležíme :'( ale hlavně, že je v pořádku :-*

avatar

Co se deje?:'((

22. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

Tvrdlo mi břicho tak jsem jela na pohotovost... Budeme dostávat pár dní kapačkový koktejl tak snad bude líp

22. kvě 2016
avatar

Vidím tu kapačku a je mi zlé 😀
Tak hlavně ať jste v pořádku 😉 a žádný stres bude to okej 😊

22. kvě 2016
avatar

@vlaxyz Jak se to pozna?:(

22. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@terezamiminko bylo mi na omdlení a měla jsem úplnou bouli na břichu. Myslela jsem že se normálně bouli ale když to bylo 8 krát za hodinu tak jsme jeli na pohotovost.
@jaja95 jj beru to jako wellness 😀 je tu úžasný personál takže luxus 🙂

22. kvě 2016
avatar

@vlaxyz no tak aspoň že tak 😀 to se dnes vidí málo kde 🙂

22. kvě 2016
avatar

Drz se a odpocivej!

22. kvě 2016
avatar

@vlaxyz Ježíš, tak hlavně ať jste oba v pořádku 🙂

22. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

Děkujeme 🙂 budeme v pohodě 🙂

22. kvě 2016
avatar

Držte se a ať je vše brzy dobrý

22. kvě 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Preji, aby vse bylo v poradku 😉 Jak kapacka,tak tetovani ..brrr 😅

22. kvě 2016
avatar

Jéjej, drž se. Určitě budete oba v pořádku :-*

22. kvě 2016
avatar

@vlaxyz jeeejda 😯 tak si hlavne odpocin a at jdes brzi domu. At jste oba brzi fit 😘

22. kvě 2016
avatar

Kdepak lezis? Zlin nebo Km?

23. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@mirisisko Km 🙂

23. kvě 2016
avatar

Jak to s vami vypada? :-*

24. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@terezamiminko už jsme doma 🙂 akorát máme špatný ledviny takže budeme pod dozorem ☹ jinak jsme dostali magnésko a musime vypít 1,5l urologického čaje denně a dalších 1,5l vody, jinak už jsme v pořádku 🙂

24. kvě 2016
avatar

@vlaxyz to je fajn, že jste už doma 😉 tak se opatruj...jinak to vypadá, že tetování přineslo štěstí 😉 máš ráda osmi nová stvoření?

24. kvě 2016
avatar
24. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@janci84 já pavouky nenávidím 😀 když vidím hajzláka tak ječím a utíkám, proto jsem si ho nechala udělat 😀

24. kvě 2016
avatar

@vlaxyz 😀 😀 Tak to si dobrá 😀 a pomohlo to? 😅

24. kvě 2016
avatar

@vlaxyz ááá, blbě čtu 😀 spíš by se hodilo zeptat, zlepšilo se to od té doby? 😀

24. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@janci84 absolutně ne 😀 😀 mám ho už x let a pavouků se bojím stejně 😀

24. kvě 2016
avatar

@vlaxyz já bych mela infarkt každé ráno, co bych se koukla na ruku 😀 😀

24. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@janci84 to bylo jen první dny 😂😂 už je to dobrý, ani nevím že ho mám 😂😂

24. kvě 2016