Super nápad 🙂
😂😂😂😂😂😂
Ty si skvělá 😀 😀 😀
Už slyším malýho až to někdy uvidí 😀 Mámooo proč máš tu igelitku na hlavě??? Protože maminka vypadá jak tvůj dědeček 😀 😀 😀
Bozeeee!!!!! Ty jsi fakt nejlepší 😀

Si tam aspoň udělej dírky, ať se neudusíš. 😄
Enapo je bozi 😀
Ty jsi blááázen 😀 😀 v dobrým slova smyslu 😀 strašně mě bavíš 😀 😀
@vlaxyz A nebyl by místo tý igelitky lepší kyblík? http://megasladkosti.cz/cokoladove-zbozi/58-meg...
:D :D :D miluji tvoje příspěvky 🙂 náhodou ti to sluší na všech 😉
dobrý výrazy, s tebou musí bejt prdel😀
@actiimelka tak určitě 😀 nejlepší je ta poslední, tam se krásně směju 😀 😀 😀
@sosama tak určitě 😀
Ty jsi rapl

To je super ale jako slusi ti to na všech a s pytlem na hlavě tak ta je bezva 😃😃😃😃
Já bych už tu cenu za nejvtipnější hlášky odhlasovala neboť ještě chvilku a nedožiju se porodu, asi umřu smíchy😀
Je důležité nikdy neztrácet humor...!!! 🙂 🙂


Ta třetí super