Už doma nehnu ani prstem!! Volám mojemu na dobré ráno do práce a říkám mu, jak jsem se krásně vyspala, jak se mi chce uklízet a že mu upeču buchtu... On se začne chlámat a řekne mi, že pokud jsem se hodně bouchla do hlavy, ať si radši lehnu a odpočívám 😀 😀 😀
Ty nás tu všechny bavíš těma tvýma příspěvkama 😂😂😂
28. kvě 2016
Máš vtipného manžela😂😂😂