Tak... Mám to za sebou 😥😞 Nebudu psát, jestli to dopadlo dobře nebo špatně. Dopadlo to tak, že bych chtěla kujvafix další sérii!! 😳😥😭🤣 Dlouho, sakra dlouho budu hledat něco tak dobrýho! 😥
Já jsem nadšená, tohle zakončení WAU to je prostě pecka.
4. pro 2021
Já musím říct, že takhle skvěle natočený a hlavně do detailu promyšlený příběh jsem dlouho neviděla. Bylo to fantastické 👏👏
4. pro 2021
vlaxyz
autor@deaneira29
@boban byla to fakt pecka 🙏🙏 Sjedeme to celý znovu 🤣 A určitě ne jednou
4. pro 2021
Tak máme také dokoukano. Pecka. První půlka poslední řady byla pro mě trochu nudná a ,, americká", ale ta druhá to teda napravila. Škoda že je konec, ale přestat se má v nejlepším. 👏
4. pro 2021
V roce 2023 bude seriál Berlín 😉