Ja vcera sedela ve stinu 🤦♀️ ale pravda, deti namazane :D
23. kvě 2023
můj muž říkává že čerstvý maso je potřeba zatáhnout zprudka 🤣🤣🙈
23. kvě 2023
Já to podcenila v sobotu, seděli jsme na závodech, spálené paže, krk z jedné strany, dekolt a obličej. Ruce a krk už dobrý, dekolt ještě do ruda, ale ten mi tak neva, no a nos a brada se mi dnes začaly loupat. V kombinaci s pylovou alergií a častým smrkáním fakt super.
23. kvě 2023
Já v neděli, dítě jsem namazala .... Sebe už ne, protože dítě zdrhalo přes dětské hřiště a já na to pak úplně zapomněla 🤦
23. kvě 2023
Taky sem si pořídila parádní triko🤣
23. kvě 2023
Auuu 🙈🙈
24. kvě 2023



Nooo pořádně tedy