icon

Hlavně namazat děti, to první sluníčko by mohlo způsobit katastrofu. Jasne ….. děti v pohodě a já dopadla takto 🤣🤣🤣 jak jsem mohla zapomenout namazat sebe ??!!!! 🙈🙈

1
avatar

Nooo pořádně tedy

23. kvě 2023
avatar

Ja vcera sedela ve stinu 🤦‍♀️ ale pravda, deti namazane :D

23. kvě 2023
avatar

můj muž říkává že čerstvý maso je potřeba zatáhnout zprudka 🤣🤣🙈

23. kvě 2023
avatar

Já to podcenila v sobotu, seděli jsme na závodech, spálené paže, krk z jedné strany, dekolt a obličej. Ruce a krk už dobrý, dekolt ještě do ruda, ale ten mi tak neva, no a nos a brada se mi dnes začaly loupat. V kombinaci s pylovou alergií a častým smrkáním fakt super.

23. kvě 2023
avatar

Já v neděli, dítě jsem namazala .... Sebe už ne, protože dítě zdrhalo přes dětské hřiště a já na to pak úplně zapomněla 🤦

23. kvě 2023
avatar

Taky sem si pořídila parádní triko🤣

23. kvě 2023
avatar

Auuu 🙈🙈

24. kvě 2023