podle mě je klokan nic nevypovídající soutěž. Děcka dobrá na matiku tam často pohoří a ti, co jsou fakt slabí, tak získají hodně bodů. A nebo taky ne 🙂
Ja psala s detma klokana pro ctvrtaky a uz u sedmeho prikladu jsem jecela,ze nevim 😁😁.
Tyhle soutěže jsou o ničem, ale co je na té situaci tak směšné?
náš druhák měl 65b., byli nejlepší třída v ročník ve městě 😀 ale podle mě to o ničem taky nevypovídá, honí si tím ego učitel možná
Já se taky občas začnu smát v nejméně vhodné chvilky. Naposledy když mladší fakt ale děsně komicky přepadl a narazil si čumák o chodník. Děcko brečí a matka se nemohla přestat smát 🙈
Je super, že to syn nebral tragicky 👍
Ta syn byl naopak nejlepší a měl 48 bodů z 90, nejdřív jsem si myslela že si dělá legraci a ono ne 😂🤣
@petit.a.nge Ono stacilo odpovedet parkrat spatne a byly minusove body
@hadruska ano říkal že se to odečítalo, ale překvapila mě ale ta úroveň, myslela jsem,že první bude mít kolem 80 třeba 😂
U nas ve tride bylo nejmene 16 bodu, nastesti uff, moje dite to nebylo, ta byla nekde uprostred s 32 body 😉
Tahle soutěž není o znalostech, ale schopnosti uvažovat. U nás třeba snaživí žáci měli průměrné výsledky a excelovali ti inteligentní, co mají horší známky, protože na to kašlou.
Naše dítě prý skončilo páté, neví s kolika body...
... a ja se nemuzu prestat smat te fotce Matka roku.....😆🤣😂
50 ze 120, jedničkářka, v 5. třídě.. Bylo to prý otravný.
V klidu, u nas ve skole se jednomu chlapci povedly 4 body...a me se neopak klokan libi - je to o porozumeni textu, o logickem uvazovani, prostorove orientaci apod. Ale je to klasika - pokud by nekdo chtel, ten typ prikladu se hrozne opakuje a da se to naucit.
U nas v 9.tride byl nejelpsi vysledek 37b. Takze bych to fakt neresila. Klokan je proste hodne o logickym mysleni. Nekdo ma a nekdo min...
Supr reakce.
Já mám doma mimoně. Že byl nejlepší ze třídy, jsem se dozvěděla od maminky jeho spolužačky. Jinak by mi to ani neřekl, protože "měl jsem tam 2 chyby a jen 79 bodů z 90, tak to přeci není k chlubení".
Syn psal ve druhé třídě, stejná sada je pro 2.-3. třídu. Měl nějakých 56. bodů, v rámci druhaku byl 3. a celkově asi 14. (Mají ve všech ročnících 3 třídy, ale prý to nepsaly úplně všechny děti). Paní učitelka prý byla z jejich výsledku zklamaná, že čekala víc.😅 Já jsem mu řekla, že si to zkusil a 56/90 není vůbec špatný výsledek v testu, kde se body za špatnou odpověď odečítají. Byl s tím ale v pohodě, prý by si rád doma tento typ příkladů zkoušel. 🤗
Klokánek je spíše o logickém myšlení. Není to o tom jak kdo umí matiku. Já tuhle koukala na zadání pro patou třídu a v půlce se mi vařil mozek. Ale jinak se mi líbí 🙂

Dcera měla 27 bodů a taky jsem se smála 😀 ale nejhorší nebyla 😀